Семінар-нарада, Київ 17 грудня 2015 року

20150913_153404Семінар- нарада ветеранів спорту та олімпійського руху, що відбулася 17 грудня 2015 року в м.Києві   та проходила при багаточисельній аудиторії  представників різних напрямків діяльності асоціації ветеранів спорту України , подарувала нам – представникам Львівської обласної асоціації спорту  вагомий стимул  в проведенні  нашої роботи на місцях та відкрила  перспективи в розширенні  проведених заходів  для реалізації  як спортивних заходів, так і для  задоволення соціальних потреб  ветеранів спорту.

Потужна робота  ветеранів Львівщини що була проведена в 2015 році  по різним напрямкам  видів спорту  була широко  висвітлена  у виступі президента ЛОАВС –Миляна В.П. на семінарі.Ентузіазм спортсменів –ветеранів на диво високо піднятий  серед різних вікових груп.  І цифра 83 роки не є  показником  закінчення спортивної діяльності.

Гордість року що минає – чемпіон світу  Йосип Пазяк  Львівський велосипедист що виборов золото в вело чемпіонаті світу  в Бельгійському місті Оденард, у віковій категорії 60+.

Асоціація ветеранів спорту Львівської області налічує в своєму складі більше 500 ветеранів- представників всіх  видів спорту.

Спортсмени, які закінчили свої виступи у великому спорті,продовжують тренуватися і  змагаються як ветерани по своїм віковим групам  в міських, обласних  і міжнародних змаганнях.

В здоровому тілі – здоровий дух – радість спілкування між собою органічно поєднується зі спортивними змаганнями і як правило люди здружуються між собою. В урочистостях відмічаються дні народження, святкові дні люди прагнуть проводити в своїх спортивних колективах.

Кожної неділі об 11 годині ранку незалежно від погоди в  Стрийському парку м. Львова  бігають наші ветерани спорту.Дивлячись на це , до нас  долучаються  і такі, що професійним спортом  не займалися. Йдучи назустріч побажанням літніх людей, що бажають довго жити,  ми організували  групи здоров’я  по різних напрямках видів спорту.

Так, до прикладу, група № 1  під керівництвом Александрової Ганни  налічує в соєму складі   13 чоловік, группа № 2  – 15 чоловік,   группа № 3- 10 чоловік , і  займаються в основному тим, що долучаючись до провідних ветеранів спорту   показують на диво  несподівані результати.

Бачуріна Галина стала на високогірні лижі  перший раз в 65 років. Своє 70 – річчя  відзначила  спуском з Говерли на лижах, але не зупинилась на цьому і освоїла ще й ковзани. І тепер молоді люди в заздрістю поглядають на вправні  рухи 75 літньої пані, яка хвацько бігає  на льодовому катку «Медик» у Львові, який вже відкрив свій сезон в грудні 2015  року і ветерани спорту  відвідують його  щосуботи та  по вівторках  з 11 год ранку і до 13-00  безоплатно.

Секція бадмінтону нашої  асоціації, головою якої є Погорілий Віктор, являє собою настільки потужний рух спортивного азарту – недарма назва його –« Бузувіри», що подивитися на запеклі турніри літніх людей приходить багато вболівальників.І не навертається на думку назвати цих левів ракетки – літніми людьми

І таких випадків, що зачаровують  своєю незвичністю для пересічного споглядача-  наші заняття –  нескінчена  низка прикладів.

Але , слід зазначити  що робота, направлена на втіленняя  здорового способу життя, це  як спортивно оздоровча  так і   агітаційно-пропагандистська, організаційна робота, соціальний захист, милосердя, господарча діяльність, патронажна служба, ювілейні і ритуальні послуги.

 

Власне на цьому питанні – соціальний захист ветеранів фізичної культури і спорту  хотілося б  наголосити особливо, оскільки тема актуальна  і однозначно неопосередкована.

Важливість цієї теми,  якій  безумовно  приділяється велика увага  організаторами нашого осередку,   в цьому році була підтримана  Комісією з питань соціального захисту ветеранів фізичної культури і спорту АВСУ , де головує Стукін А.Ю.  Ціла низка тематичних надбань,які можуть бути розвиненими і використовуватись  на місцях  у сфері надання  різноманітних  соціальних послуг, була розроблена і запропонована до практичного використання   і  вже   є включена до плану  нашої роботи в найближчий період .

Це і вдосконалення діючих  груп здоров’я, і групи соціального захисту  з наданням практичної патронажної допомоги  додому,  а також необхідна професійна робота-консультації юриста, лікаря, нотаріуса.

І на даний час вже є певні напрацьовки  і по реабілітації при станах певного погіршення здоров’я  та  за наявності соціальних  негараздів, люди повертаються до активного способу життя, якщо їм  допомагати.

Потужний заряд енергії  в проводимій нами роботі  ми отримали  в 2015 році  неопосередковано від президента АВСУ  Ткаченко Віктора Вікторовича, яким була виділена   грошова допомога ветеранам  спортивного  руху Львівщини. І цей  акт являється неоціненним  в плані підняття спортивного духу  серед ветеранів , а також підкреслює важливість   питання соціального захисту .,

2014-08-01 17.49.42Коритник Г.П.       22.12.2015 р.

Опубліковано у Спільні засідання, Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

1 Response to Семінар-нарада, Київ 17 грудня 2015 року

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s