Федерацiя баскетболу Кривого Рогу провела чемпiонат мiста з баскетболу серед жiночих команд.

0bba4f68-dfbc-4551-a4bb-89e570f6eaa0Змагання проходили в два етапи, яскравим феєрверком жiночої краси та баскетбольної гри вiдбувся заключний етап-фiнал чотирьох.

Iнтрига змагань тримала в напрузi команди та тренерiв, хвилинами досягаючи свого апогею…
Найдраматичнiшим поєдинком чемпiонату можна вважати гру команд-ветеранів СК”Гiрник”, ПАТ “Криворiзький Залiзорудний Комбiнат”яку очолює Папучiєв К. П., гравець ветеранської збiрної Кривого Рогу, неодноразовий учасник всеукраїнських та мiжнародних змагань ветеранів , створив колектив досвiдчених гравцiв, за плечами яких турнiри та чемпiонати в складах серйозних команд та СК криворiзького Педагогiчного Унiверситету. Команда педагогiчного унiверситету, чи не вперше за останнi роки укомплектована молодими та перспективними гравцями, демонструє потужну гру на високих швидкостях.

Гра пройшла з перемiнним успiхом, але сповнена емоцiй та драматизму. А було вiд чого нервувати, в самий вiдповiдальний момент ключовi гравцi команди СК”Гiрник”, одна за другою, вибули з гри отримавши пошкодження ноги та плеча… Кiнцiвка матчу перетворилась на емоцiональний всплеск гравцiв та вболiвальникiв, отож фiнальний свисток зупинив атаку “Гiрника” в завершальнiй стадiї, так i не давши її завершити…рухунок 60-62.
Спочатку тиша, а потiм сльози -радостi перемоги та болю поразки!..
Лише два очки не вистачило командi СК”Гiрник” до такого очiкуваного чемпiонства!.. Цi ж два очки принесли педагогiчному унiверситету чемпiонство.
Баскетбол- гра яку ми любимо, яка приносить радiсть, насолоду та iнтелектуальне задоволення. Феноменальну майстернiсть та досвiд продемонструвала команда ПАТ “Криворiзького Залiзорудного Комбiнату пiд керiвництвом Папучiєва К. П., вiдмiнну гру на високих швидкiстях показала команда педагогiчного унiверситету, комбiнацiйну гру та дисциплiну показала команда “Саксагань”, яка зайняла третє мiсце.
Криворiзька федерацiя баскетболу та ассоціація ветанів баскетболу взяла потужний старт в програмi розвитку та популяризацiї баскетболу на 2016 рiк. Сподiвання на те, що крiм активної позицiї ПАТ”Криворiзький Залiзорудний Комбiнат” в розвитку баскетболу, залучатимуться й iншi великi пiдприємства мiста.

фоторепортаж СЕРГІЙ ЗАЙЦЕВ

93021c03-789c-4dac-b41c-8ce8ba42ee7d

7e09d9f1-15ee-4fa1-b60f-757cb7ef7dca 0bba4f68-dfbc-4551-a4bb-89e570f6eaa0

Опубліковано у Баскетбол, Змагання ветеранів. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s