Турнір з гандболу пам’яті тренера-викладача Володимира Вікторовича Воронька

кр._рог_4З 16 по 17 січня у м. Кривому Розі пройшов щорічний турнір з гандболу пам’яті тренера-викладача Володимира Вікторовича Воронька.

У змаганнях взяли участь 6 чоловічих команд.

Але в перший день увагу глядачів привернув товариський матч жіночих ветеранських команд. Команда з Кривого Рогу перемогла своїх землячок з Інгульця.

У чоловіків події розгорталися так.

На попередньому етапі команди були розподілені на дві підгрупи по три команди.

«Промінь» (Дніпродзержинськ) – 0 очок

Наступного дня команди в стикових матчах розіграли підсумкові місця.

за 5-6 місце: «Промінь» (Дніпродзержинськ) – «Інгулець-ГЗК» (Кривий Ріг) – 18:11

за 3-4 місце: «Дункан» (Кривий Ріг) – м Суми 19:18

за 1-2 місце: СК «Легіон ХХІ» (Київ) – УГХТУ (13:17)
Як було зазначено організаторами турніру, гра за 1-2 місце була гідна справжнього фіналу. Перші 5 хвилин команди обмінювалися прицільними кидками рахунок 4: 4. Потім ініціатива переходила від кожної з команд, але не більше ніж на 1 м’яч. Перший тайм за УДХТУ 8: 7. У другій половині матчу відмінно зіграв воротар УДХТУ, дозволивши тим самим отримати перевагу 11: 7. Коли СК «Легіон ХХІ» (Київ) здавалося знайшов свою гру, час початок підходити до кінця зустрічі. Рахунок 17:13 на користь студентів Хіміко-технологічного університету. На цей раз молодість змогла перемогти досвід.
Кращим гравцем турніру був визнаний Юрченко Владислав (СК «Легіон ХХІ» Київ).

Спеціальним призом від організаторів турніру був відзначений найстарший і досвідчений гравець 70-ти річний Нестеровський Олександр Вікторович.
Асоціація ветеранів та аматорів гандболу відзначила кращих гравців фінального дня турніру. Призи були вручені Русину Олександру («Дункан» Кривий Ріг) та Нічепоренку Вячеславу (УДХТУ, Дніпропетровськ).

Кривой_Рог

кривой_рог_2 кривой_рог_3

Опубліковано у Гандбол, Змагання ветеранів. Додати до закладок постійне посилання.