Відкритий Кубок Харкова пам’яті ЗТУ Ф.М.Маргулиса

На спортивному комплексі ХНУ “Каразинский” завершився 18-й міжнародний турнір ветеранів “Відкритий Кубок Харкова пам’яті ЗТУ Ф.М.Маргулиса”. Змагання пройшли в двох вікових категоріях 40+ і 50+. Вісім команд, розбиті на дві групи по 4 боролися за перемогу. У рамках турніру пройшов матч пам’яті Бориса Павловича Ланевского, відомого спортивного коментатора, Заслуженого журналіста України, майстра спорту СРСР по баскетболу, світлої, доброї, позитивної людини, яка пішла від нас за годину до Нового року, не доживши п’ятнадцять днів до свого 64-річчя, пішов ще багато чого не зробивши, пішов за великим рахунком в розквіт сила, людина який ми увесь є бракує. Але, про яке ми завжди пам’ятатимемо. Збірній складеною з журналістів, вихованців, друзів Бориса Палыча протистояла команда юнаків Харківського училища фізичної культури і спорту. Перемогла молодість. Напевно так і повинно бути. Кращим у складі юнаків визнаний онук Борис Павловича, Влад Ланевский.У складі збірної Харькова, Микола Нестеренко журналіст спортивної редакції ОТБ.

На урочистому відкритті президент федерації баскетболу Харківської області В.В.Зозуля і завідувач кафедрою фізичного виховання і спорту ХНУ, В.А.Темченко побажали учасникам доброго здоров’я і хорошої гри, з чим усі ветерани природно погодилися і закрутилася турнірна круговерть. Хоч наш турнір проходить під девізом “Програвших немає”! поступатися ніхто не хотів, усі команди відчайдушно билися за перемогу в кожному матчі, старалися, як могли. До результату завершального ігрового дня місця у вікових категоріях розподілилися таким чином –

Категорія 40+

1 КИЇВ
2 ХАРКІВ
3. БАКУ
4,ДРУЖКОВКА

Категорія 50+

1. ХАРКІВ
2. КІРОВОГРАД
3.ПОЛТАВА

Слід сказати, що в категорії 40+, команд Баку і Дружковки зігравши в останній ігровий день 52-52 (овер-тайм вирішили не проводити) розділили третє місце. Оргкомітет вдячний команді Харьков- 2 (Юрій Захарченко) за оперативне включення в турнір у зв’язку з відмовою в останній день команди Дніпропетровська.
Кращі гравці в категорії – 40+
Володимир Гамов (Київ)
Дмитро Сластин (Харків)
Юрій Ісаєв (Дружковка)
Намик Агаев (Баку)
Кращі гравці в категорії – 50+
Андрій Гергель (Харків)
Володимир Лысак (Кіровоград)
Ігор Зорин (Полтава)
Юрій Захарченко (Харьков- 2
У конкурсі капітанів переміг представник Полтави – Віктор Маслов.
Ми поздоровляємо переможців Кубку і усіх учасників. Команда Кіровограду-Олександрii , що дебютувала на нашому турнірі, зайняла 2-е місце. Молодці, що приїхали! Респект Баку,прилетіли, в такий непростий час.
Усі команди отримали грамоти і Кубки, кращі гравці призи. Сподіваємося, вам сподобалася дружня вечеря і атмосфера турніру.
Баскетбольний клуб ветеранів виражає вдячність департаменту з питань фізичної культури і спорту Харківської міської ради за те, що не забуває наш турнір і надає посильну допомогу.
А також ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ УСІМ не байдужим любителям нашої гри, що в такий час змогли допомогти нашому турніру. Ще раз ВЕЛИЧЕЗНЕ ЛЮДСЬКЕ СПАСИБІ!!!!!
ЗДОРОВ’Я ВАМ і БЛАГОПОЛУЧЧЯ!!!!!!
ЕВГЕН ПЕТРОВ

DSC_0381

DSC_0264

DSC_0074

DSC_0039 DSC_0033

13 6

Опубліковано у Баскетбол. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s