Володимир Зотов знову збирає друзів

IMG_4177У Броварському лісі на велике християнське свято Різдва Христового зібрались прихильники лижних перегонів, щоб взяти участь вже в традиційних, дев’ятнадцятих змаганнях, «Різдвяні старти – 2015». Зимові старти вже котрий рік організовує відомий спортсмен-ветеран Володимир Зотов, який не зважаючи на досить поважний вік, не залишає активних занять спортом, при цьому він виступає в різних його видах, як зимових так і літніх.

Близько півсотні спортсменів виявили бажання цього морозного дня розіграти долю призових місць. Віковий діапазон учасників був досить широким – від юних школярів до сивочолих ветеранів. Всі вони повинні обирали для себе дистанції різної протяжності, в залежності від віку і підготовки. Зважаючи на те, що хоч сніг і є, але його висота не дуже велика, то можна було заміняти лижні перегони на простий біг підтюпцем, що й зробили деякі із учасників. А ветерани спорту, Володимир Зотов та Анвік Згурський, обрали для себе «скандинавську ходьбу» (ходьба з лижними палицями). Тут був головний олімпійський принцип, що головне не перемога, а участь. Підтримати спортсменів, які замінили святкові столи на активний відпочинок, прийшли начальник відділу молоді і спорту Броварської міськради Дмитро Рожков та начальник відділу молоді спорту Броварської РДА Віталія Федянін.

Всі лижники вдало подолали свої дистанції, а після фінішу на їх чекали теплі слова підтримки та гарячий чай. Велику допомогу в підготовці і проведенні турніру надали влада Броварів та району, відділи з питань фізичної культури і спорту міста Бровари і Броварського району, адміністрація кафе “У лісі”, відділення лижних гонок Броварського ВУФК та ще багато інших підприємств і людей, які закохані в активний спосіб життя і цінують тих, хто цим займається. Попереду нові старти і змагання, а значить часу нудьгувати просто не має, «спокій їм тільки сниться». Через два тижні, 23 та 24 січня, у Броварському лісництві пройде Чемпіонат Київської області серед ветеранів, на який ми запрошуємо учасників та глядачів.

IMG_4180

IMG_4178 IMG_4177 IMG_4176 IMG_4175 IMG_4174 IMG_4173 IMG_4172 IMG_4171 IMG_4170 IMG_4169 IMG_4168 IMG_4167 IMG_4166 IMG_4165 IMG_4164 IMG_4163 IMG_4162 IMG_4161 IMG_4160 IMG_4160

Опубліковано у лижні гонки. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s