Експресії. КРАСА. ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ.

P1250904ЖІНОЧИЙ ГАНДБОЛ:

9-10 квітня 2016 року в Овідіопольському Палаці спорту ім. В.І. Дукова пройшов турнір на кубок Федерації гандболу Одеської області серед жіночих команд ветеранів (категорія “+33”), присвячений Дню визволення Одеси.

У турнірі взяли участь чотири команди:

– Команда “Одеський регіон”;

– Збірна команда Дніпропетровської області;

– Команда міста Сквира Київської області;

– Команда м Овідіополь Одеської області.

Змагання проходили в рамках підготовки до Чемпіонату Європи з гандболу серед майстрів, який відбудеться в червні місяці в Хорватії (м. Пореч). Тому підсумки змагань, що показали як сильні так і слабкі сторони команд, стали предметом роботи над помилками перед відповідальними спортивними змаганнями.

Головним суддею турніру виступив заступник голови Федерації гандболу Одеської області, суддя міжнародної категорії Анатолій Криворучко.

Ну а переможцем стала команда “Одеський регіон”, яка здобула перемогу у всіх іграх.

У висновку голова Федерації гандболу Одеської області Сергій Гриневецький вручив учасникам і переможцям турніру кубки, медалі, дипломи та призи кращим гравцям.

Щирі слова подяки за високий професійний рівень організації та проведення турніру потрібно віднести на адресу колективу Овідіопольського Палацу спорту ім. В.І. Дукова і його керівника Володимира Проскурівського.

Опубліковано у Гандбол, Змагання ветеранів. Додати до закладок постійне посилання.