Другий «Кубок на Івана Купала»

 

Торт від організаторів турніру

Торт від організаторів турніру

З 7 по 9 липня 2016 року на відкритому майданчику ВК «Райдужний» в Києві пройшов турнір ветеранів волейболу «Кубок на Івана Купала». В змаганнях прийняло участь 8 чоловічих і 6 жіночих команд. В цьому турнірі прийняли участь команди чоловіків з міст Глухова, Дніпро, Харкова, Рівного, Одеси, київські команди «Фуршет», «Авіакон», ВК «Оболонь-83», жіночі команди з міст Дніпро, Миколаїв, Харкова, Хмельницького, Білої Церкви і Києва. 

У чоловіків (номінація 55+) першою була команда з міста Дніпро, яка у третій партії випередила команду з Рівного на одно очко, третіми були харків’яни.

У жінок (номінація 40+) кращою була команда «КПМА «Київ», другою  – команда з міста Дніпро, третьою  –  з Хмельницького.

Гравцям і вболівальникам сподобались умови проведення турніру. Погода сприяла спортивним баталіям, не було спеки. Майданчик знаходиться у зеленій зоні відпочинку, поруч з озером «Райдужне», з якого дув легкий прохолодний вітерець.

Нагородження призерів, вечір відпочинку проходив традиційно в Гідропарку, ресторані «Лімпопо». Організатори турніру кожній дівчині-учасниці змагань на вході одягали плетений віночок з квітів, що нагадувало причетність цього заходу до народного свята. Кожний віночок, це авторська робота художника-дизайнера Тетяни Дижак, які не повторювались і яких було виготовлено нею майже сто штук.

Цікаво пройшло нагородження. Призери номінацій у чоловіків і жінок виходили по черзі і нагороджували один одного в своїх номінаціях. Кожній команді від Асоціації ветеранів волейболу України була вручена книга «Ветеранський волейбол України»

Команди фотографувалися на спогад, спілкувалися між собою під час дощу, який не припинявся в цей час на вулиці.

Запам’ятались виступи артистів, серед номерів яких, був танцювальний номер сина Блощинських – Михайла з Софійкою Токман.

Приємним сюрпризом була презентація книги «Волейбол глазами болельщицы», яку написала Наталя Блощинська, і яку вона вручила командам і почесним гостям. Дуже цікаво, що в книзі згадано багато майстрів волейбольного м’яча з усіх куточків України, а присвячення їм надано у віршованій формі.

Також сюрпризом був торт від організаторів заходу з назвою турніру. Торт був гарний не тільки на вигляд, але як пізніше виявилося й дуже смачний, біля якого присутніми була влаштована фотосесія.

Від уболівальників, ветеранів волейболу м. Києва були затверджені грошові призи по 1000 грн. для кращих гравців жіночих команд. Олімпійський чемпіон Володимир Іванов ці призи вручив Яні Савочкіній та Вікторії  Глонь. Олімпійський чемпіон відмітив цих талановитих гравців, які є прикладом для всіх гравців у ветеранському волейболі. Фінансову подяку за активну діяльність в ветеранському волейболі отримав Федір Черемісін.

Учасникам дуже сподобався цей турнір за його гарну організацію, душевність, чудовий святковий незабутній вечір. Присутні висловлювали слова подяки оргкомітету цього турніру: сім’ї Блощинских, Костянтину Гейбовичу, Василю Павлюку за свято яке вони не тільки організували, а й Блощинським і Гейбовичу за його фінансування.

Ось так відмітили народне свято ветерани волейболу у Києві.

Федір Черемісін

Переможці турніру «Кубок Івана Купала» жіноча команда «КПМА «Київ» та чоловіча команда з міста Дніпро

Переможці турніру «Кубок Івана Купала» жіноча команда «КПМА «Київ» та чоловіча команда з міста Дніпро

Торт від організаторів турніру

Торт від організаторів турніру

IMG_5222

Михайло Блощинський та Софійка Токман

Михайло Блощинський та Софійка Токман

Опубліковано у волейбол. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s