Волейбол, плов та шашлик

1         30-31 липня на літньому ігровому майданчику ВК «Антал», розташованому на березі мальовничого озера Геращиха в столичній Пущі-Водиці, відбувся XI міжнародний турнір з паркового волейболу в змішаному форматі (на майданчику грають 2 чоловіки і 2 жінки) серед ветеранів.

Турнір присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Івана Плетенчука. Цей турнір, заснований в 2005 році, сприяв активному відродженню паркового волейболу в Україні і на сьогоднішный день в країні проводяться змагання у цьому форматі, у тому числі чемпіонат і кубок України.

С 2007 року турнір в Пущі-Водиці став міжнародним, виріс рівень майстерності виконавців цієї гри, збільшилась кількість команд. Волейбольний клуб «Антал», який є засновником і організатором цього турниру  очолює президент, почесний ветеран волейболу України – Олександр Житний. Його помічники О. Ніколенко, В. Яременко, А.Прасов и др.. Допомагають їм Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація, міська Асоціація ветеранів волейболу на чолі з Тетяною Одинцовою.

В цьому році у змаганнях прийняло участь 13 команд. У складах команд виступали майстри спорту, кандидати у майстри спорту з різних міст України. Також у змаганнях прийняли участь спортсмени з Білорусі, Болгарії.

На протязі двох днів приголомшливе спортивнее шоу ветеранів волейболу тримало глядачів у напрузі і захваті. В цей час у цьому мальовничому місті відпочинку завжди збирається багато відпочиваючих, уболівальників, членів сімей гравців, дітей, молоді.

В номінації 50+ перемогла команда «Авіакон», м. Київ, на другому місці – «Антал» м. Киів, третіми стала команда «Металіст».

Серед 45 річних переможцем стала команда «Фуршет», м. Київ, другою – м. Кривий Ріг, третьою – м. Ірпінь.

         Асоціація ветеранів спорту України заснувала кубок для команди, яка проявить кращі вольові якості, який було вручено команді з м. Біла Церква.

За підсумками    змагань призери турніру були нагороджені кубками наданими Оболонською РДА м. Києва та медалями. Всі гравці турніру отримали цінні подарунки від швейного підприємства « АНТАЛ » .                  Вже традиційно турнір закривався поливанням майданчика і учасників шампанським і підбиттям підсумків у невимушеній дружній бесіді, супроводжуваної приголомшливим узбецьким пловом, шурпою та шашликами на мальовничому березі озера Геращіха

Гравці спілкувались, відпочивали, дякували організаторам за такий турнір.

Кожен рік ветерани чекають баталій у Пущі. Змагання, коли чоловіки і жінки грають в одній команді, підтримають один одного, це цікава родзинка паркового волейболу.

Віталій Яременко

Моменти баталій турніру

Моменти баталій турніру

Дружня бесіда учасників турніру

Дружня бесіда учасників турніру

Опубліковано у волейбол. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s