НЕКРОЛОГ

Smelash_umer Асоціація ветеранів спорту України повідомляє, що 25 серпня 2016 року на 72 році пішов з життя відомий фахівець сфери фізичної культури і спорту, майстер спорту з легкої атлетики, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер збірної команди по Україні з легкої атлетики (1977-1991рр.), генеральний директор ДП «Олімпійський навчальний центр Конча-Заспа» (2000-2009рр.), президент Асоціації ветеранів легкої атлетики України, член Виконкому АВСУ Смелаш Леонід Йосипович.

Асоціація ветеранів спорту України висловлює глибоке співчуття рідним, близьким і друзям з приводу тяжкої втрати, передчасної смерті Леоніда Йосиповича.

Світла пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях.

Про час та місце прощання з Леонідом Смєлашем

Прощання з Заслуженим тренером УРСР, Заслуженим працівником фізичної культури та спорту України Леонідом Йосиповичем Смєлашем, який пішов з життя 25 серпня, відбудеться у суботу 27 серпня о 9:30 на Олімпійській базі «Конча-Заспа».

Після завершення церемонії відбудеться поховання – на Берковецькому (Міському) цвинтарі за адресою: Київ, вул. Стеценка, 18.

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s