Радіоспортсмени Львівщини урочисто відзначать 90-річчя від дня утворення Львівського клубу короткохвильовиків

 

10 вересня 2016 року відбудуться урочисті заходи з нагоди 90-річчя з дня утворення Львівського клубу короткохвильовиків.

Клуб було засновано у 1926 році групою викладачів та студентів Львівського політехнічного інституту. Саме цей осередок радіоспорту є одним з найстаріших радіоаматорських об’єднань у Європі після Лондонського та Амстердамського клубів.

Члени клубу є призерами та переможцями численних змагань з радіоспорту. Серед них – призери та чемпіони світу з радіозв’язку на коротких хвилях Віктор та Олена Гончарські, Георгій Чліянц, Мирослав Лупій.

Сьогодні радіоспортсмени Львівщини впевнено утримують лідерські позиції у чемпіонатах України з радіозв’язку на коротких хвилях. Зокрема, чемпіонами України у 2015 році стали майстри спорту України Володимир Швидкий та Вероніка Сташків.

Відтак з нагоди 90-річчя Львівського клубу короткохвильовиків 10 вересня ц.р. о 12 годині на базі відпочинку «Перлина Львова» (Брюховичі, вул. Лікарська, 2) відбудуться розширені урочисті збори членів клубу за участю іноземних колег – радіоспортсменів зі спортивних клубів Польщі, Литви, Великобританії, Німеччини та ін.

 

Ольга Ведернікова, управління фізичної культури та спорту ЛОДА

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s