Буча готується до чемпіонатів України

13882nЗ 28 по 30 серпня 2016 року в місті Буча, Київська область, відбудуться чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед юніорів та чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед ветеранів.

Юніорський чемпіонат України стане основним етапом підготовки і формування збірної команди країни для участі в чемпіонаті світу серед юніорів, який з 16 по 20 листопада цього року відбудеться в Канаді.

До участі в юніорському чемпіонаті України запрошуються спортсмени 1999-2001 років народження, які є громадянами України, та мають спортивний розряд і спортивну кваліфікацію не нижче 1 розряду і 1 пум (дан). Спортивна кваліфікація спортсмена повинна бути підтверджена ГО «ФТУ (ВТФ)».

Мандатна комісія відбудеться 28 серпня, а поєдинки чемпіонату відбудеться 29 і 30 серпня в клубі «Сampa» за адресою вул. Лісова 1. Початок змагань о 9:00.

Паралельно юніорського чемпіонату 29 серпня в клубі «Сampa» відбудеться чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед ветеранів.

До участі запрошуються чоловіки та жінки 1986-1958 років народження, громадяни України, які мають спортивну кваліфікацію, яка визнана Всесвітньою федерацією тхеквондо (ВТФ) та вказана в особистому книжці спортсмена ГО «ФТУ (ВТФ)» не нижче 1 дана.

На ветеранському чемпіонаті країни спортсмени змагатимуться за медалі у п’яти вікових категоріях: 30-35 років, 36-41, 42-46, 47-51 і 52-58 років.

Мандатна комісія чемпіонату відбудеться 28 серпня.

Реєстрація на чемпіонати України проходить на сайті Mytkd

Відзначимо, що змагання з тхеквондо ВТФ такого рівня пройдуть в Бучі вперше, і, безсумнівно, послужать популяризації даного виду спорту як в самому місті, так і в Київській області в цілому.

Інформацфя з http://ftu.in.ua/news/?id=45

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s