Пам’яті Юрія Венгеровського

image_13В Харкові з 30 вересня по 1 жовтня 2016 року у спортивному корпусі Харківського обласного вищого училища фізичної культури і спорту пройшов перший турнір пам’яті заслуженого майстра спорту СРСР, олімпійського чемпіона Юрія Венгеровського. В змаганнях з волейболу взяли участь 21 чоловічі і жіночі команди з 10 міст України. 

Поза конкурсом виступала команда дівчат цього училища. Тренери цієї команди       Станіслав Люгайло і Ольга Ахлестіна були запрошені до Харкова з Донецька (після звісних подій у цьому регіоні) і плідно працюють з молоддю. Ветерани відмітили перспективу команди, гравців, які з трепетом ставляться до своїх тренерів. У цієї молоді вже закладено велике бажання до занять волейболом. Вразило, як дівчата заходячи в зал, побачивши С. Люгайло, підходили до нього і привітаючи, наділяли тренера поцілунком.

Цей навчальний спортивний заклад визиває захоплення. Його директор А.М. Попов любить свою працю, дітей, вчителів. У Попова немає дрібниць. Його кабінет, коридори – це цікавий музей, усе пов’язане зі спортом, з вихованням молодого спортивного покоління. Побільше б було у нас таких закладів та директорів.

А тепер безпосередньо про турнір.

. На параді відкриття зі спогадами про Юрія Венгеровського виступили олімпійські чемпіони Станіслав Люгайло і Володимир Іванов. Від Асоціації ветеранів волейболу України В. Іванов за активну діяльність з розвитку волейболу вручив ознаку «Почесний ветеран волейболу України» Немировському А.І. (попередньому президенту федерації волейболу Харківської області),  Попову А.М. (президенту федерації волейболу Харківської області), книга «Ветеранський волейбол України» була вручена доньці  Юрія Венгеровського – Наталці. В книзі є спогади про її батька, про його участь і в ветеранському волейболі. Наталка, виступаючи перед учасниками параду подякувала усім за збереження пам’яті батька.

Змагання проходили у трьох спортивних залах. Ігри були цікаві і напружені.

Нагородження призерів змагань пройшли на затишній турбазі Облводоканалу під керівництвом визнаного майстра організації вечорів відпочинку ветеранів  – Анатолія Чернухи і учасниці турніру – Вікторії Лебедінської.

Успішно на турнірі виступили харків’яни: чоловіки вибороли перші місця серед 45+, 55+, 60+ і серед сорокарічних жінок. Волейболістки з Білої Церкви були переможцями серед п’ятдесятирічних.

Ветерани не тільки вміють грати, а й спроможні гарно відпочивати. Під час вечора відпочинку пройшли декілька конкурсів з танців, кросвордів. Станіслав Люгайло взяв мікрофон і виконав декілька своїх улюблених пісень. Для усіх були насолодою співи учасників турніру Генадія Дубровіна – барда з Краматорська та харків’янина – Сергія Побережченко.

Перший турнір пам’яті видатного волейболіста пройшов на великому позитиві.

Вирішено наступні турніри проводити влітку, на літній спортивній базі училища. Попов А.М. пообіцяв відбудувати необхідні спортивні майданчики, які також потрібні і для тренувань молоді училища.

Приємно, що зараз до керівництва ветеранським волейболом в Харкові прийшли нові авторитетні, ділові любителі волейболу: Попов А.М., Печериця Л.Т., Дубченко В.Ф. та інші, які прийняли активну участь в організації і проведенні турніру, про який надається інформація.

Федір Черемісін

Опубліковано у волейбол. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s