Ветеранський баскетбол м.Кропивницьк розквітає в жіночій красі.

1На баскетбольній мапі України позначено м.Кропивницький як відомий БК «Золотий Вік», зі своїми досягненнями та потужною підтримкою обласної федераціі баскетболу та Спілки ветеранiв баскетболу України .

Баскетбольні вистави проходять на прекрасній арені факультету фізичного виховання педагогічного університету ім. В.Вінниченка. Так сталося що за час свого багаторічного існування факультет виховав багато видатних спортсменів, які прославили учбовий заклад та свою державу на Європейському та Світовому рівні з різних видів спорту.
Одним з найпопулярнішим став баскетбол, на десятиліття зв’язавши свій розвиток з ім’ям Віктора Олексійовича Дубіна. Завдяки безмежній відданості та наполегливості в досягненні спортивної майстерності та вихованню людських цінностей, з року в рік формувалась баскетбольна спільнота, яка роз’їзджалась в різні куточки краіни, продовжуючи баскетбольні традиції.
Щорічний традиційний турнір пам’яті В.О. Дубіна дав потужний поштовх для розвитку ветеранського баскетболу в м.Кропивницькому, за участю команд з різних міст України, в складі яких виступають видатні майстри спорту. Логічним є створення жіночої команди ветеранів,- вихованок В. Дубіна, для них він завжди був «Алексеич» уважний та вимогливий.
Ще рік тому дівчата спостерігали за «битвами» ветеранів з трибун, а сьогодні вже самі, в спортивній формі та з вогником в очах , на паркеті доводять свою відданість баскетболу та спортивному братерству. Приємно спостерігати за становленням команди , активну участь в формуванні колектива приймає дочка В.О.Дубіна, спортивну майстерність дівчатам надихає керівник БК «Золотий Вік» Людмила Сіділо,своєю безпосередньою участю на майданчику. Від турніру до турніру команда поповнюється новими іменами, за плечами яких роки тренувань та безліч спортивних баталій.
І ось 30.10.2016 року відбувся черговий ветеранський турнір, організований жіночою командою м.Кропивницький. Дівчата присвятили турнір презентаціі назви жіночої команди,- « Єлисавет-Баскет-Ветеран». Жіноча назва, сяючі обличчя, дівочий запал, гарні зачіски- все неначе на ,балу у його Величності Баскетболу.
Після гри-емоціі, спогади, захоплення своєю участю в спортивному процесі та плани й перспективи на майбутні зустрічі. Презентація назви жіночої ветеранської команди м.Кропивницькій, свідчить про незворотній рух ветеранського баскетболу. З впевненістю дівчата дивляться на майбутнє команди та на участь в турнірах і в офіційних змаганнях.
Сергей Зайцев.

Опубліковано у Баскетбол. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s