Жіноча команда “Koshki” 50+ повернулася з турніру ESBA ветеранів з баскетболу в місті Вільнюс.

14938298_1161636543906807_5834351749469725644_nПід егідою Спілки ветеранів баскетболу УКРАЇНИ жіноча команда “Koshki” 50+ повернулася з турніру ESBA ветеранів з баскетболу в місті Вільнюс.
Команда брала участь в цьому турнірі вперше. Це було дуже значимо для нас, тому що в такому складі і з назвою “Koshki” ми зібралися вперше, але не дивлячись на це ми гідно виступили на цьому турнірі, завдяки теплій і дружній обстановці в нашій команді. У кожній грі відчувалася підтримка один одного і прекрасні взаємодії.

ПАЛЯ ВИЛЬНЮС – УКРАЇНА кішки 50+ рахунок 55 : 46
БАРОНЕСЕС РИГА – УКРАЇНА кішки 50+ рахунок 64 : 47

Команда була представлена таким складом:
Савченко Олена , Гоменюк Катерина, Татієвська Людмила, Придорожко Вікторія, Петровська Ірина, Бишовець Лариса, Діброва Ірина, Мурова Людмила, Божкова Людмила, Бахтіна Марина, Разіна Світлана, Плотникова Ольга, Гордєєва Валентина.

Турнір залишив найтепліші емоції і враження завдяки його організаторам Apolinaras Abromavicius Alvidas Raskauskas, Inese Mikelsone.

Ця поїздка запам’ятається нам на довгі роки. Особливу подяку хочу висловити Vytenisu URBA, наша вечірка пройшла на такому позитиві завдяки Вам. Прекрасний ресторан, відмінні блюда національної кухні, жива музика, ми просто щасливі зустрічі з такими людьми.

СЕРГЕЙ S

Опубліковано у Баскетбол. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s