VILNIUS 2016

6844У Вільнюсі з 4 по 6 листопада пройшов традиційний баскетбольний турнір команд ветеранів

У турнірі взяли участь 8 чоловічих команд, 5 женскіх з Литви, Латвії, Білорусі та України.

Україну представляли 2 жіночі команди – 45+, 50+ і 3 чоловічі 45 +, 55 +, 65 +.

Організація турніру заслуговує найвищої оцінки. Ігри проходили в двох сучасних спортзалах з електронним табло, кваліфікованим суддівством і відрізнялися дружній обстановкою і цікавою боротьбою на майданчику. У таких турнірах розподіл місць відходить на другий план, головне – отримане задоволення від змістовних, емоційних ігор і чудових умов для спілкування з друзями по помаранчевому м’ячу. А умови для спілкування були створені відмінні, один вечір відпочинку в ресторані з литовським дизайном KLETIS надовго запам’ятається учасникам турніру – спасибі Vytenisu Urba- ветерану баскетболу і власнику цього чудового закладу.

Особлива подяка за позитивні емоції і враження від турніру його організаторам – Apolinaras Abromavicius. Alvidas Raskauskas. Inese Mikelsone.

Поїздка п’яти українських команд в дружню Литву багато в чому стала можливою завдяки організаторським зусиллям Володимира Карпухіна, Сергія Бурачевского і Сергія Фельбаба.

Кілька слів про виступ команди України 65+. На жаль, з різних причин не змогли взяти участь ряд найсильніших гравців України в цьому віці – Мартинов, В.Карпухін, С.Василенко, В.Сидоренко.

Шість міст України делегували своїх представників до збірної 65+:

Віхарєв Е. (Дніпро), Вєдєнєєв А. (Київ), Детюк В., Макар Б., Михайлівський Л. (всі Львів), Красносельський В. (Запоріжжя), Бичков М., Попучіев К. (Кривий Ріг), Тесля А. (Донецьк), лікар і фотокор команди Правосудовіч С.,

Головні враження: втомлива дорога на мікроавтобусі Київ-Вільнюс і назад по 18 годин шляху і п’ятигодинні нервування на білоруському кордоні, чудове розміщення команди на базі відпочинку в сосновому лісі, екскурсія але Вільнюсу, дружна обстановка і непогана гра команди і, звичайно, вечір відпочинку в ресторані KLETIS.

Тепер в планах «найстарших» ветеранів України – в найближчі місяці ряд традиційних турнірів в містах України, а в червні 2017года Чемпіонат світу в Італії. Будемо готуватися і сподіваємося на участь в ньому.

Е.Віхарев

Опубліковано у Баскетбол. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s