Баскетбольний клуб «ТОНУС» м. Житомир 2016 р.

0011На протязі 2016 року БК «ТОНУС», а також члени клубу, брали участь у всеукраїнських та міжнародних турнірах та чемпіонатах різного рівня.
Так, в січні місяці команда взяла участь у міжнародному турнірі в м. Мукачево. На турнірі в м. Біла-Подляска(Польща) серед 6-ти команд зайняла почесне 3-те місце. Кращим гравцем визнали В’ячеслава Марківа.
В лютому на чемпіонаті України серед команд ветеранів вікової групи 50+, який відбувся в Івано-Франківську, здобули 5-те місце серед сімох команд.
На чемпіонатах України вікової групи 60+ в м. Миколаїв та команд 55+, який відбувся у Житомирі БК «ТОНУС» зайняла перші місця.
В квітні на всеукраїнському турнірі в м. Біла –Церква команда зайняла 3-те місце.
Члени клубу Стебновський С., Пастухов С., Марків В. та Горобець В. в складі команди «Імпульс» (Мукачево) зайняла 3-те місце в міжнародному турнірі, який відбувся в травні місяці в м. Відень (Австрія)
3 11 по 18 червня в м. Пореч (Хорватія) відбувся чемпіонат Європи, де в різних українських командах взяли участь члени клубу: Стебносткий С., Матвієнко В., Курило Т., Тичина М., Пастухов С., Зілінський ., Чайківський В.,
На протязі року проводився чемпіонат Житомирської області серед команд ветеранів. В змаганнях взяли участь 4-ри команди з різних районів області.
В серпні в м. Одеса БК «ТОНУС» зайняла почесне 2-ге місце у всеукраїнському турнірі
С 9-11 вересня Житомир приймав у себе учасників традиційного турніру, присвяченому пам’яті Генадія Чечури. Серед 4-х учасників наш клуб зайняв перше місце.
В міжнародному турнірі пам’яті М. Липова в м. Кишинів, який відбувся наприкінці вересня, команда зайняла 3-те місце.
28-30 жовтня команда взяла участь у міжнародному турнірі в м. Брест (Білорусія), де у віковій категорії 35+, стала чемпіоном.
В листопаді на міжнародному турнірі пам’яті М. Баглея у віковій категорії 65+, БК «ТОНУС» зайняв 3 місце.

Опубліковано у Баскетбол. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s