XV міжнародний турнір з баскетболу серед команд ветеранів ім. Сергія Корольова

20161211_1215301З 9 по 11 грудня 2016 року в м. Житомирі відбувся традиційний 15-ий міжнародний турнір з баскетболу серед ветеранів ім. С. Корольова. Організатором змагань, як завжди, виступив баскетбольний клуб «ТОНУС», створений 12 грудня 2001 року. Значну допомогу в підготовці і проведенні турніру надали Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА, Житомирського відділення НОК України, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради та обласної федерації баскетболу.
В змаганнях прийняли участь команди ветеранів Києва, Кривого Рогу-Днипро, Житомира та гості з ближнього зарубіжжя – наші друзі з Кишиніва. На відкритті турніру була присутня та виступила начальник Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА Гресь С. М.
За результатами змагань 1-ше місце зайняла команда Кишиніва, друге та третє місця розділили кияни та господарі, четверті – гравці з Кривого Рогу-Днипро.
Кращим центровим визнано члена команди Кишиніва – Шолопу Леоніда, а кращим гравцем – нашого гостя з Молдови Олександра Шестопала.

С.СТЕБНОВСЬКИЙ

Опубліковано у Баскетбол, Змагання ветеранів. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s