Всеукраїнський семінар-нарада ветеранів спорту та олімпійського руху

20 грудня 2016 року за підтримки Національного олімпійського комітету України у місті Києві в Міжнародному виставковому центрі (Броварський проспект, 15) відбувся Всеукраїнський семінар-нарада ветеранів спорту та олімпійського руху.

Участь у заході взяли представники НОК України, структурних підрозділів з питань фізичної культури і спорту обласних та Київської міської держадміністрацій, фізкультурно-спортивних товариств, всеукраїнських федерацій, асоціацій з видів спорту, колективних членів АВСУ, члени Виконкому АВСУ, визначні ветерани спорту, заслужені тренери, організатори та фахівці, численні чемпіони та призери олімпійських ігор, Європи, світу, спортивні журналісти. Всього 127 осіб.

З доповіддю про стан розвитку ветеранського спортивного руху та спорту ветеранів в Україні виступив президент АВСУ Ткаченко Віктор Вікторович. У своїй доповіді Ткаченко В.В. висвітлив проблеми спорту ветеранів та можливі шляхи вирішення. На семінарі виступили ветерани спорту та організатори ветеранського спортивного руху: президент Асоціації ветеранів спорту Дніпропетровської області Грозицький Г.М., голова Асоціації ветеранів спорту Донецької області Тамчі Є.М., голова Всеукраїнської спілки любителів лижних перегонів Білоус Т.Л., голова Федерації спортивного орієнтування Божко Т.П., президент Федерації спортивної ходьби Шимко О.М., олімпійський чемпіон Іванов В.Т., президент Клубу ветеранів плавання «Гаврілич» – Мастерс» Золотько В.Є., голова комісії АВСУ з питань соціального захисту ветеранів спорту Стукін А.Ю. та інші.

У своїх виступах всі виступаючі підтримали позицію АВСУ та виявили стурбованість упередженим відношенням Мінмолодьспорту до діяльності АВСУ, ветеранського спортивного руху, спорту ветеранів, непрофесіоналізму працівників Мінмолодьспорту, які повинні опікуватися спортом ветеранів, що свідчать про те, що наша галузь катастрофічно втрачає свої десятиріччями напрацьовані досягнення.

В ході роботи семінару-наради визначені стратегічні плани розвитку спорту ветеранів в Україні та подальші кроки на покращення стану справ.

Після завершення семінару-наради розпочали свою роботу збори з нагоди 5-ї річниці з дня утворення ГС «ВСГО «Асоціація ветеранів спорту України». До участі у заході долучився Герой України, президент Національного олімпійського комітету України Бубка Сергій Назарович, який сердечно привітав учасників урочистих зборів та нагородив провідних спортсменів-ветеранів відзнаками НОКу.

З доповіддю про діяльність АВСУ з 2012-2016 роки виступив президент Асоціації ветеранів спорту України Ткаченко В.В. Він зупинився на ряді голових здобутках, напрацюваннях та проблемах, які, на жаль, останнім часом гостро стоять перед ветеранським спортивним рухом та спортом ветеранів.

До обговорення доповіді активно долучилися почесний голова ВФСТ «Колос», почесний кавалер Ордену Міжнародного олімпійського комітету, Заслужений працівнику культури України Усенко А.П., Шапаренко О.М. – дворазовий олімпійський чемпіон; олімпійські чемпіони Іванов В.Т., Захарова Г.П; голова Ради ветеранів фізичної культури і спорту м. Києва Некрасов В.В; президент Львівської обласної асоціації ветеранів спорту Милян В.П. щодо подальшого вдосконалення ветеранського спортивного руху та спорту ветеранів.

Виступаючими були внесені пропозиції щодо звернення видатних ветеранів спорту, чемпіонів та призерів Олімпійських ігор, світу та Європи різних років до Президента України, Верховної Ради України. Кабінету Міністрів України щодо перегляду державного підходу до ветеранського руху та спорту ветеранів.

Президент АВСУ Ткаченко В.В. нагородив провідних ветеранів спорту, організаторів відзнаками та нагородами АВСУ за багаторічну плідну діяльність у розвитку ветеранського спортивного руху та спорту ветеранів в Україні.

Вищою нагородою АВСУ «За досягнення у розвитку ветеранського спорту в Україні» був нагороджений  Некрасов Віталій Васильович – голова Ради ветеранів фізичної культури і спорту м. Києва.

Урочисті збори завершилися святковим концертом і фуршетом.

Опубліковано у Заходи, Комісії АВСУ, Спільні засідання, Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s