19-Й МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР ВЕТЕРАНІВ БАСКЕТБОЛУ «ВІДКРИТИЙ КУБОК ХАРКОВА ПАМ’ЯТІ ЗАСЛУЖЕНОГО ТРЕНЕРА УКРАЇНИ Ф. М. МАРГУЛІСА».

?

?

Завершився 19-й міжнародний турнір ветеранів баскетболу «Відкритий Кубок Харкова пам’яті Заслуженого тренера України Ф. М. Маргуліса». Перед початком турніру відбулося відкриття Залу Слави Харківського баскетболу, ініціатором створення якого став баскетбольний клуб ветеранів «ХАРКІВ » та кафедра фізичного фізичного виховання ХНУ. Під склепінням спорткомплексу ХНУ закріплені майки з іменами легенд Харківського баскетболу. І на церемонії відкриття на паркет вийшли ЛЕГЕНДИ Харківського баскетболу різних років. Глядачі і команди тепло вітали – ВОЛОДИМИРА ЛЕЛЮКА –молодшого(сина Володимира Олександровича), ЄВГЕНІЯ БОРОХОВСКОГО, ІСААКА ДУБОВА, СЕРГІЯ МАРЕНИЧА, МИКОЛИ МЕРЕНКОВА, ОЛЕКСАНДРА ТИТОВА, ВАЛЕРІЯ ДАМРИНА, ВОЛОДИМИРА ОЛІЙНИКА, ВІКТОРА КОФАНОВА, ВІКТОРА ОСИПОВА, ГЕННАДІЯ ЛОЗГАЧЕВА, ПАВЛА ПОВЄТКІНА, СЕРГІЯ КИШИШЬЯНА. Юні баскетболісти вручили їм іменні дипломи (сертифікати), вийшла дуже зворушлива зв’язок поколінь Ми також пам’ятаємо тих, кого вже немає з нами ВОЛОДИМИРА ЛЕЛЮКА, ВОЛОДИМИРА КУСТОВСЬКОГО, ВІКТОРА ОСИПОВСЬКОГО, ВОЛОДИМИРА АНЦЕЛЕВИЧА, ЛЕОНІДА МИРОНОВА, ОЛЕКСАНДРА БАНАТОВА, ОЛЕКСАНДРА СЕРДАКОВА, ЮРІЯ ЮРЧЕНКА, ВАЛЕРІЯ ДЬОМІНА..
Привітання завідувача кафедри фізичного виховання ХНУ, доцента Ст. А. Темченко, гімн України та «Команда молодості нашої» у виконанні дипломантів Всеукраїнського фестивалю «Червона Рута», Дмитра Литвина і Михайла Фоміна надали відкриття прекрасний емоційний імпульс. Далі своє вміння в естафеті та двосторонній грі показали 8 -10 річний хлопчики (тренер С. Н. Маренич) і дівчинки (тренер Ю. С. Цуман). Скрізь перемогли дівчинки, але переможених не було, всі отримали солодкі призи, але не це головне, ГОЛОВНЕ, що всі вони люблять БАСКЕТБОЛ, треба було бачити з яким азартом вони грають, скільки емоцій у них на майданчику, як глядачі підтримували їх, вони вперше грали при такій аудиторії. Це наше МАЙБУТНЄ!!!!
Далі був конкурс капітанів в якому переміг – Ігор Демченко(Дніпро), за що отримав наш фірмовий Харківський торт.
І турнір став набирати обертів. Всі команди, а їх було вісім, по чотири в кожній віковій групі 40+ та 50+ показали, що є ще порох у порохівницях. Всі старалися, добре рухали м’яч, працювали ліктями в «фарбі», бігли, накривали, кидали, падали борючись за кожен м’яч, знову піднімалися і бігли в прорив. Динаміка зашкалювала! У категорії 40+ хочеться виділити матч Харків – Біла Церква(Київська обл), треба відзначити, що протягом 5 років, в цій категорії харків’яни не могли завоювати головний приз. Але на цей раз вийшло! Показавши божевільний настрій і високий відсоток попадання 3-х очкових кидків, БКВ «Харків» переміг 103 -71! У категорії 50+, старші «ДИДУГАНЫ» з Харкова в драматичній кінцівці обіграли Житомир 52 – 50. Загалом, було, на що подивитися! ОТЖЕ, підводячи підсумки, можна сказати, що турнір вдався. Місця розподілилися наступним чином.
Категорія 40+

ХАРКІВ
Біла Церква – Берегиня
Дружківка
Баку (Азербайджан)
Категорія 50+ХАРКІВ
Кривий Ріг – Дніпро
Житомир
Полтава

Кращими гравцями в командах стали
– Дмитро Науменко (Кривий Ріг – “Дніпро”)
– Микола Тичина (Житомир)
– Володимир Карпухін (Київська обл)
– Роман Матюшенко (Баку)
– Юрій Ісаєв (Дружківка)
– Олександр Беспалий (Полтава)
– Щербаков Вадим (Харків 40+)
– Андрій Солоп (Харків 50+)
Окремим призом була відзначена гравець команди Житомира – Тетяна Курило (призер чемпіонату Світу та чемпіонка Європи серед ветеранів у складі збірної команди України)

Баскетбольний клуб ветеранів «ХАРКІВ» висловлює подяку Департаменту фізичної культури та спорту Харківської міської ради, Медичного центру «LUX», компанії «ХАДО»(С. Л. Зозуля). А також Віталію Loginovu, Олександру Лагутіну, Анатолію Донцю, Олегу Лемешеву, Андрію Пінчуку, Денису Ситенка, Олексію Прокопчуку, Дмитру Васильовичу. ВЕЛИКЕ ЛЮДСЬКЕ СПАСИБІ! ВАМ ХЛОПЦІ!!!!!!!!!!!!

РЕСПЕКТ ресторану «RIBSANDBEERPUB» за затишну обстановку і прекрасну кухню!

ЕВГЕНІЙ ПЕТРОВ

Опубліковано у Баскетбол. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s