Хто гальмує ветеранський спорт?

630_360_1488286361-860428 лютого о 12.00 відбулася прес-конференція на тему: “Чи підтримає держава  спортивний рух ветеранів?”. (Зала 1)

Учасники: Анатолій Стукін –  член правління АВСУ; Сергій Фесенко – чемпіон XXII Олімпійських ігор, чемпіон світу та Європи; Григорій Крісс – чемпіон XVIII Олімпійських ігор, срібний призер XIX Олімпійських ігор, бронзовий призер XX Олімпійських ігор; Богдан Макуц – олімпійський чемпіон з гімнастики; Володимир Іванов – олімпійський чемпіон з волейболу.

Підсумкові матеріали:

Українські ветерани спорту закликають державу підтримати їхню асоціацію

Ініціативна група ветеранів спорту України у відкритому листі за підписами видатних вітчизняних атлетів на адресу Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана прагне привернути увагу громадськості до стану справ у ветеранському русі та спортивній галузі взагалі.

Про це спортсмени-ветерани заявили у вівторок на прес-конференції в Укрінформі, повідомляє кореспондент агентства.

“Ми всі маємо діяти у правовому полі. Є Закон України “Про фізичну культуру і спорт”, є його 22-а стаття, яка стосується діяльності ветеранів фізичної культури і спорту. Все було більш-менш нормально, допоки у спортивному керівництві працювали професіонали. Приблизно два з половиною роки тому міністерство почало ігнорувати свою угоду з асоцацією, згідно з якою нам до цього були делеговані права проведення усіх ветеранських заходів, у тому числі – й репрезентація України в європейських та всесвітніх Іграх ветеранів. Тепер у нас таких повноважень немає”, – зазначив президент Асоціації ветеранів спорту України Віктор Ткаченко.

У прес-конференції також взяли участь уславлені українські чемпіони Олімпійських ігор різних років – плавець Сергій Фесенко, гімнаст Богдан Макуц, волейболіст Володимир Іванов.

Вони, зокрема, зазначили, що за останні 25 років керівники головного спортивного відомства країни змінювалися тринадцять разів, так зване реформування галузі завжди втілювалося в життя лише “бажанням кожного нового керівника привести з собою власну, віддану особисто йому, команду”. Результатом цього стала мінімізація професіоналізму функціонерів в департаментах та відділах, вважають спортсмени.

Як відомо, нині в Україні ветеранами спорту офіційно вважаються 67 тисяч людей. З 2012 по 2016 роки представники різних вікових категорій здобули на престижних змаганнях сотні нагород різного гатунку. За результатами Всесвітніх ветеранських ігор Україна входить до топ-десятки кращих збірних планети.

Відео з прес-конференції:

Опубліковано у Історія, Ветерани та молодь, Заходи, Публікації в медіях, Спільні засідання, Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s