Турнір пам’яті Михайла Павловського

16 березня 2017 року в спортивному комплексі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» пройшов традиційний турнір з волейболу серед ветеранів пам’яті Михайла Павловського, видатного українського політичного діяча і вченого, лауреата державних премій СРСР та України, почесного професора НТУУ «КПІ».
Михайлу Антоновичу вдавалося поєднувати величезний обсяг наукової, організаційної та політичної діяльності. При цьому він завжди знаходив можливість для занять улюбленим волейболом, брав участь у змаганнях різного рівня. На майданчику його завжди відрізняла самовіддача і азартність.
У нинішньому турнірі прийняли участь одні з кращих ветеранських команд м. Києва: «Кадет» (Національний транспортний університет), «Аеропорт «Київ», НТУУ «КПІ-75» та НТУУ «КПІ-65».
На урочистому відкритті турніру виступили перший віце-президент Асоціації ветеранів волейболу України, олімпійський чемпіон Володимир Іванов, керівник Київського міського осередку ветеранів волейболу – Тетяна Одинцова. За вагомий внесок у розвитку ветеранського волейболу, яскравий приклад підростаючому поколінню, Володимир Іванов вручив знак «Почесний ветеран волейболу України» гравцю команди НТУУ «КПІ-75» – Юрію Ярличенко, почесну грамоту Київського міського осередку ветеранів волейболу – гравцю команди НТУУ «КПІ-75» – Едуарду Станішевському.
Незважаючи на товариський статус турніру, ігри проходили у чесній та
безкомпромісній боротьбі.
Після того, як спортивні пристрасті трохи вщухли, учасники і гості турніру організували вечір спогадів про минулі спортивні події, на якому кращим гравцям турніру вручили пам’ятні відзнаки, яскраві календарі Федерації волейболу України, команді НТУУ «КПІ» – книгу пам’яті про учасників ветеранського волейболу Києва «Ми пам’ятаємо Вас» та всі разом пом’янули друзів-волейболістів, яких вже нема з нами.
Учасник турніру, доцент ТЕФ – Михайло Абдулін

Опубліковано у волейбол. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s