Турнір з баскетболу пам’яті Александрова – за крок до 25-річного ювілею. місто МИКОЛАЇВ. 30 березня -2 квітня 2017

В цьому році традиційний меморіальний турнір з баскетболу пам’яті нашого видатного земляка, ректора МКІ, професора Михайла Миколайовича Александрова відбувся 24-й раз. Майже чверть століття його учні, колеги, друзі, послідовники і нинішня молодь – студенти та випускники Національного університету кораблебудування шанують пам’ять людини, який залишив незгладимий слід в історії Миколаєва, проводячи навесні цей турнір.
Вперше на нашому турнірі також буде розіграно ще одна нагорода – Кубок «АМІКО» серед жіночих команд у категорії 40+ між титулованими гравцями «Ледиз Легіон», м. Київ і командою Миколаєва. Участь такого іменитого клубу, як «Ледиз Легіон» різко підвищує рівень турніру, що відповідає тому рівню і калібру, який був у Михайла Миколайовича Александрова.
І ось урочисте відкриття турніру пам’яті Александрова. Всі ці роки на ньому незмінно присутня вдова Михайла Миколайовича Світлана Іванівна.
– Цей турнір – це пам’ять серця, – сказала вона. – Як багато часу минуло, воно летить швидко, але я дуже рада, що про Михайла Миколайовича пам’ятають і стараннями його друзів, учнів все це підтримується на дуже хорошому рівні. Бажаю перемоги всім, але нехай переможе найсильніший.
Серед організаторів турніру та Національний університет кораблебудування, ректором якого був Александров, в залі якого проходять ігри.
Турнір проходив у напруженій і безкомпромісній боротьбі. Кожна гра була по-своєму цікава. Миколаївська команда «АМІКО» та команда з Житомира.
Команда «АМІКО» перемогла з рахунком 60:55. Команда з Житомира і в грі з одеситами за друге місце. фінальний рахунок 48:27 . Одесити ж виявилися в підсумку лише четвертими,
У фіналі ігор 60+ зійшлися команди «АМІКО» та збірна України 70+. З перших же секунд два штрафних очка від Олександра Петрова відкрили рахунок на користь Миколаєва. Неодноразово своїми коронними трьох очковыми кидками вражав кільце суперника Юрій Жуков.
А на поле вийшли жіночі команди із Миколаєва та Києва гру яких з нетерпінням чекали всі. З перших же хвилин вона захопила всіх своєю видовищністю. Після третього періоду «леді»з КИЄВА вигравали 44:33. . У підсумку 64:49, і Кубок «АМІКО» у «Ледиз Легіон» м. Київ.
Приємно, що в Миколаєві відроджується ветеранський баскетбольний рух серед жінок. Ваша Команда хороша, і ми сподіваємося залучити кілька дівчаток з Миколаєва для участі в чемпіонаті світу в цьому році.
Учасники турніру люди у віці, але грають дуже добре, тому що у них душа розташована до спорту і вони серйозно ним займаються. Хотілося б побажати всім здоров’я, тому що тільки наявність здоров’я дозволяє не говорити про нього. І ще я хотів би відзначити Юрія Даниловича Жукова – він і організатор, і спортсмен, і саме завдяки його ініціативі йдуть ці змагання. Також Олена Жукова вносить свій гідний внесок і як учасниця, і як організатор турніру. Все організовано відмінно.

Тетяна Куреленок

Опубліковано у Баскетбол. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s