Турнір ветеранів волейболу в Ужгороді

В кінці квітня в Ужгороді відбувся відкритий  волейбольний турнір серед чоловічих і жіночих команд ветеранів «Сакура Закарпаття – 2017», приурочений до 85-річчя першого майстра спорту СРСР з волейболу в Західній Україні Івана Скрябіна.

На урочистому відкритті змагань їх учасників привітали Президент Федерації волейболу України, суддя міжнародної категорії Михайло Мельник, заступник начальника управління молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації Олег Муртазін, голова Федерації волейболу Закарпатської області Володимир Фленько, перший Віце-президент Асоціації ветеранів спорту України Володимир Іванов та інші.

Змагання проходили в спортивному комплексі «Юність», в яких прийняли участь 12 команд. Ветерани змагалися у трьох номінаціях. У номінації «Жінки 50+» переможцем стала команда «Сакура» (Ужгород). На другому місці – «Черешенька» (Мелітополь), третьому – «Галичина» (Львів),  четвертому – «Ліберо» ( Біла Церква), п»ятому – «Барвінок» (Львів).

У номінації «Чоловіки 50+» перше місце завоювала команда «Галичина» (Чернівці). Друге місце зайняли волейболісти команди «Ужгород-50», третє – «Ельдорадо» (Чернівці),  четверте – Кошице (Словаччина).

У номінації «Чоловіки 60+» трійку призерів склали команди ветеранів «Закарпаття», «Толео» (Київ) та Ужгородського району.

Відмінно справилася зі своїми обов’язками головна суддівська колегія, яку очолювала головний суддя і організатор турніру –  старший викладач факультету здоров’я та фізичного виховання ДВНЗ “УжНУ”, майстер спорту Ірина Сущенко.

По закінченню змагань Івана Івановича Скрябіна з 85-річчям привітали: Президент Федерації волейболу України Михайло Мельник, який за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спортсменів, спеціалістів з волейболу, вручив йому Почесний Срібний Знак Федерації волейболу України та грошову допомогу; перший Віце-президент Асоціації ветеранів спорту України Володимир Іванов, який за розвиток ветеранського волейболу в Закарпатті вручив йому Подяку від АВСУ.

Призери змагань були нагороджені кубками, дипломами та медалями організаторів. Їх вручали голова Федерації волейболу Закарпатської області Володимир Фленько та Президент Федерації волейболу України Михайло Мельник. Всі учасники турніру змогли отримати останній номер газети «Спорт ветеранів України», що видається Асоціацією ветеранів спорту України, з інформацією про результати Всеукраїнської семінар-наради ветеранів спорту та олімпійського руху, останні турніри ветеранів спорту, в тому числі ветеранів волейболу.

Для учасників турніру була організована цікава культурна програма. Вони мали можливість відвідати цьогорічний фестиваль «Сакура Фест 2017» в місті Ужгороді, а Федерація волейболу Закарпаття пригостила учасників смачним бограчем.

Отже, міжнародний волейбольний турнір ветеранів в Ужгороді вдався на славу. За відгуками його учасників та представників команд, він був гарно організований,

Федір Черемісін

Сергій Баранчиков

 

команда «Сакура» (Ужгород) – переможець міжнародного турніру, приуроченому 85-річчю Івана Скрябіна

 

нагороду першому майстру спорту СРСР з волейболу в Західній Україні Івану Скрябіну (праворуч) вручає Президент Федерації волейболу України Михайло Мельник

під час церемонії нагородження (зліва направо) головний суддя змагань Ірина Сущенко, голова Федерації волейболу Закарпатської області Володимир Фленько, майстер спорту СРСР Іван Скрябін, Президент Федерації волейболу України Михайло Мельник

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Опубліковано у волейбол. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s