Турнір пам’яті ветеранів волейболу Києва

Київська Рада ветеранів волейболу на спортивних майданчиках Національного транспортного університету 19-20 травня провела  II відкритий турнір пам’яті ветеранів волейболу м. Києва, учасників ветеранського спортивного руху. Цей турнір стрімко набирає обертів. Так в минулому році змагання серед чоловіків проводились лише в одній віковій категорії (60+), де прийняло участь 5 київських команд, та команда Білої Церкви.  В цьому році в турнірі прийняло участь вже 12 команд, у трьох вікових категоріях 60+, 65+ та 70+. Значно розширилася географія учасників турніру. Крім київських команд у турнірі приймали участь команди з Білої Церкви, Запоріжжя, Полтави, Херсону, в складах яких, були гравці з Дніпра, Одеси, Чернігова, Вінницької, Донецької, Житомирської, Тернопільської, Чернівецької областей. Рівень турніру був високий.

Достатньо сказати що у складах команд грали майстер спорту міжнародного класу, майстри спорту СРСР, переможці та призери Чемпіонатів світу і Європи, переможці Кубку України. У команді «Солом»янка» грав майстер спорту СРСР Сергій Телима, який у складі збірної України у квітні 2017 року на Всесвітніх іграх ветеранів спорту в м. Окленд (Нова Зеландія) у віковій категорії 70+ виборов II місце у класичному волейболі, перше місце у пляжному волейболі (4х4) і третє місце у пляжному волейболі (2х2), за що отримав відповідні нагороди. Так що клас виконавців на волейбольному майданчику був високий і вболівальникам було на що подивитися і за кого вболівати.

Після дводенних баталій місця розподілилися:

60+

1.     СК «Запоріжжя»; 2. «Кадет» (Київ); 3. МНТУ (Київ); 4. ВК «Ліберо» (Біла Церква); 5. Полтава.

65+

1.     «Кадет» (Київ); 2. СК «Запоріжжя»; 3. «Оболонь-83» (Київ); 4. «КЕП-55» (Херсон); 5. КПІ (Київ).

70+

1.     «Солом»янка» (Київ); 2. КПІ (Київ).

Турнір обслуговувала бригада суддів на чолі з суддею національної категорії Анатолієм Агеєвим.

Турнір відкрив президент Асоціації ветеранів волейболу України Ігор Бірюков. На цьому заході  були присутні родичі ветеранів, які пішли з життя, Ірина Чухраєва, Сергій Ярчук, ветерани різних поколінь: Петро Дем’яненко, Ала Скачко, Іван Турпак, Анатолій Тимаков, Валерій Кур та інші.

Перед початком ігор хвилиною мовчання пом’янули всіх ветеранів волейболу, що пішли з життя. З Харкова на цей турнір був запрошений Анатолій Чернуха, який не тільки вміє талановито писати вірші, а й професійно вести  волейбольні змагання, зустрічі ветеранів.

На спортивному майданчику, де проходили ігри, були встановлені фотостенди з історією ветеранського волейболу м. Києва, минулого турніру, з якими з задоволенням  знайомилися всі присутні.

Під час поминального обіду командам-призерам були вручені відповідні нагороди, які забезпечив Національний транспортний університет. Родичі та ветерани у невеличких виступах – спогадах давали данину пам’яті своїм товаришам, друзям.

Великий внесок в організацію цього заходу зробили: Національний транспортний університет (Дмитриченко М.Ф.), Всеукраїнський союз ветеранського спорту (Іванов В.Т.), Київська Рада ветеранів волейболу (Одінцова Т.С.). Також велику подяку за фінансову підтримку треба висловити Володимиру Бортнику, Анатолію Стасенко, Михайлу Татарчуку.

Цей турнір став гарним етапом у підготовці команд до участі у змаганнях VII літніх Всеукраїнських іграх ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки та XXVI Кубку України з волейболу серед ветеранів, які пройдуть з 8 по 18 червня 2017 року на спортивних майданчиках пансіонату «Блакитний факел» в курортній зоні с. Коблево Миколаївської області.

Всім ветеранам волейболу побажаємо гарних результатів і задоволення від участі у наступних змаганнях.

Федір Черемісін

Опубліковано у волейбол. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s