26-28 Травня В М. Біла Церква Відбувся Відкритий Кубок М.Біла Церква Та Всеукраїнський Турнір Ветеранів Спорту З Баскетболу Серед Чоловічих Пам’яті М.Т. Митрофанова.

26-28 травня в м. Біла Церква відбувся відкритий кубок м.Біла Церква та Всеукраїнський турнір ветеранів спорту з баскетболу серед чоловічих (35+) команд пам’яті М.Т. Митрофанова. В турнірі взяли участь команди Берегиня (м. Біла Церква), БК Ветеран- Баскет (Київ), БКВ (Кривий Ріг) та команда Житомир. Турнір пам’яті генерального директора ВО шин і ГАВ Митрофанова М.Т. в Білій Церкві є традиційний турнір який відбувається уже багато років, Михаїл Тимофійович за свої роки проживання в місті багато що зробив для того щоб місто розвивалося, а особливо для того щоб розпочався розвиток професійного спорту і заснував спортивний клуб “Рось” (баскетбол та волейбол).

Самі запеклі баталії турніру відбувалися в заключний день турніру де зустрічалися команди між собою команди в боротьбі за перше та третє місце. Спочатку визначалися хто займе третє місце. З самого початку гри ініціативу заволоділа команда Юність і першу половину гри володіла ініціативою і виграла першу половину з рахунком 29-23, в середині тільки четвертої четверті команда Житомир зуміла зрівняти рахунок та вийти в перед і до останніх секунд точилася боротьба і не одна із команд не хотіла сьогодні поступатися. У команди Житомир був шанс перевести гру в овертайм но злагоджена гра в захисті команди Юність не дала змогу зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм. БКВ Юність перемогла в грі з рахунком 54-51 і стали третіми на турнірі.
Всі в очікувані були фінальної гри в якій зустрічалися команди Берегиня – БК Ветеран – Баскет. З перших хвилин гри команда господарів захопила перевагу і показувала грою хто господар в залі. Перша половина гри закінчилася явною перевагою Берегині з рахунком 45-28. І тільки після перерви гості зібралися і почали наздоганяти господарів (зуміли скоротити різницю в рахунку до 5 очків) но цього не вистачило гостям для перемоги. Господарі турніру виграли гру з рахунком 87-75 но гра була дуже напруженою що свідчить велика кількість фолів та неспортивні фоли в грі.
Турнір був організований відділом Білоцерківської міської ради з питань фізичної культури та спорту, Білоцерківською Федерацією Баскетболу та всеукраїнською громадською організацією асоціація ветеранів Баскетболу України.
Турнір проходив за підтримкою міського голови м. Біла Церква Дикого Г.А.
Партнери: Благодійний фонд Рух Молоді, ПРаТ Росава, Ресторан Суліко, ТОВ Берегиня, ПП Маршалок, Белком, Федерація баскетболу України, Федерація баскетболу Київської області та депутат Київської обласної ради Глиняного Леоніда

Опубліковано у Баскетбол. Додати до закладок постійне посилання.