Свято ветеранів важкої атлети

Дорогі друзі, прихильники важкої атлетики! Повідомляємо вас,  що центром спортивного свята з важкої атлетики серед студентів та ветеранів в 2017 році став м. Миколаїв. Одночасно з 22 по 26 травня  відбулася Всеукраїнська Уніварсіада з важкої атлетики серед студеньтів та з 26 по 28 травня 2017 року VII літні Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки з важкої атлетики, які проходили на базі спортивного комплексу МОК КДЮСШ і носили особисто-командний характер серед регіонів України.Організаторами змагань виступили Міністерство молоді та спорту України, Асоціація майстрів важкої атлетики України, Асоціація ветеранів спорту України, Федерація важкої атлетики України, Управління молоді та спорту Миколаївської облдержадміністрації. Генеральним спонсором змагань стала Національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К».

З привітальною промовою парад учасників змагань відкрив генеральний секретар Федерації важкої атлетики України Лобко Борис Миколайович,  з вітальним словом виступили: віце-президент Асоціації майстрів важкої атлетики України Томченко Ігор Михайлович, головний суддя змагань Титаренко Володимир Васильович та інші.

У змаганнях взяли участь 76 спортсменів, серед них 5 жінок та 71 чоловіків з 17 команд регіонів України: Закарпатська, Кіровоградська, Вінницька, Дніпропетровська, Львівська, Миколаївська, Рівненська, Херсонська, Хмельницька, Київська, Черкаська, Чернігівська, Донецька, Тернопільська, Запорізька, Одеська та м. Київ.

Призерами змагань в командному заліку серед ветеранів України стали:

1.     Львівська область.

2.     Дніпропетровська область.

3.     Донецька область.

Призерами змагань в командному заліку серед ветеранів у першій регіональній групі стали:

1.     Львівська область.

2.     Дніпропетровська область.

3.     Донецька область.

Призерами змагань в командному заліку серед ветеранів у другій регіональній групі стали:

1.     Миколаївська область.

2.     Вінницька область.

3.     Черкаська область.

Призерами змагань в командному заліку серед ветеранів спорту у третій регіональній групі стали:

1.     Рівненська область.

2.     Хмельницька область.

3.     Закарпатська область.

Абсолютною чемпіонкою змагань серед жінок вагова категорія до 90 кг. 2 вікова група (40-44 роки) з результатом у ривку 75 кг., поштовху 90 кг. сумою двоборства 165 кг. та за підрахунками 206,43 очок по таблиці Сінклера стала Пашкевич Ніна 1977 року народження з Рівненської області.

Серед чоловіків абсолютним чемпіоном в класі Гранд мастерс вагова категорія до 85 кг. 11 вікова група (85-89 років) з результатом у ривку 40 кг., поштовху 58 кг. сумою двоборства 98 кг. та за підрахунками 425,05 очок по таблиці Сінклера став легендарний важкоатлет Базюченко Петро Максимович, 1930 року народження з Київської області, який був нагородженій кубком за найкращій результат у своїй 11 віковій групі та другим кубком від Асоціації ветеранів спорту України, як найсильніший спортсмен змагань.

Друге місце серед чоловіків вагова категорія 105+ кг. 3 вікова група (45-49 років) з результатом у ривку 141 кг., поштовху 170 кг. сумою двоборства 311 кг. за підрахунками 412,89 очок за таблицею Сінклера посів Михайло Гал, 1971 року народження з Львівської області. При цьому Михайло встановив 3 рекорди України.

Трете  місце  серед чоловіків вагова категорія 105 кг. 1 вікова група (35-39 років) з результатом у ривку 147 кг., поштовху 175 кг. сумою двоборства 322 кг. за підрахунками 405,41 очок за таблицею Сінклера посів Віктор Летучий, 1979 року народження з Дніпропетровської  області.

Всі інші переможці та призери змагань у своїх вагових категоріях та вікових групах нагороджені дипломами Асоціації ветеранів спорту України, медалями та кубками Федерації важкої атлетики України.
Змагання обслуговували 30 суддів. Місце змагань та розминки, інвентар, обладнання та електронне забезпечення відповідали вимогам Федерації важкої атлетики України. Змагання відвідали понад 800 чоловік. Суддівські бригади свої обов’язки виконували на високому професійному рівні. Під час змагань травматизму не було. Місця для розминки відповідали всім нормам техніки безпеки. Змагання було проведено на високому організаційному рівні.

Велика подяка генеральному спонсору змагань Національної мережі будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К», Міністерству молоді та спорту України, Федерації важкої атлетики України за суттєву допомогу в організації та проведенні змагань, а саме: Президенту Федерації важкої атлетики України Олександру Володимировичу Герезі, віце-президенту Федерації важкої атлетики України Олександру Васильовичу Довгичу, генеральному секретарю Важкої атлетики України Лобку Борису Миколайовичу, Президенту Асоціації ветеранів спорту України Ткаченку Віктору Вікторовичу, Управлінню молоді та спорту Миколаївської облдержадміністрації, головному судді змагань судді національної категорії Титаренку Володимиру Васильовичу м. Миколаїв, головному секретарю змагань, судді міжнародної категорії Самардаку Володимиру Олексійовичу м. Біловодськ та багатьом іншим, хто безпосередньо приймав активну участь у організації та проведенні цього заходу.

Опубліковано у важка атлетика. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s