Ігри справжніх чоловіків

Сьомий раз поспіль Україна проводить літні Всеукраїнські спортивні ігри ветеранів спорту, які присвячені пам’яті видатного українського спортивного діяча, одного із творців ветеранського спортивного руху в країні М.М. Баки.

Традиційно в цих змаганнях беруть активну участь ветерани греко-римської та вільної боротьби.

Уже котрий рік поспіль борці збираються на базі відпочинку «Південна» с. Рибаківка, Березаньського району Миколаївської області, де їх гостинно зустрічають господарі закладу Ігор Володимирович Циунчик та його донька Анастасія. Вони створюють ветеранам  всі умови для того, щоб спортсмени відчували себе комфортно, як у себе дома, а сонячна погода робить ці дні незабутніми до наступного року.

Ігри зібрали представників 11 регіонів України, це Київ та Київська

область, Дніпропетровська, Миколаївська, Донецька, Запорізська, Одеська, Полтавська, Вінницька, Черновецька, Волинська області. Кількісний склад учасників перевищів всі попередні роки і склав 133 спортсмена.

В цьому році  свято ветерані спортивної боротьби в Україні вперше, після початку АТО, відвідав гість з Казахстану Бертаєв Туліген.

Високий рівень підготовленості продемонстрували неодноразові переможці та призери чемпіонатів світу та України: М. Нилипюк, О. Карпюк, К.Даніелян та А. Павлюк з Волині, Б. Ковтун, С.Паксютов, А.Небрат, В.Павленко, В.Гриненко, С.Кійко  з Дніпропетровщини, А. Типа, А.Варданян та І.Папушенко з Одещини, А.Сорока та С.Шевцов з Донеччини, В.Дзигульський, О.Качур та С.Шапарь з Миколаївщини, С.Ратушняк та Ю.Хлебойко з Вінниччини, В.Душкевич з Чернівецької області, В.Бих, І.Корольков та С.Лисовенко з Полтавщини та інші.

В загальнокомандному заліку переможцями в греко-римської та вільної боротьбі стали  команди Дніпропетровської обл. – перші місця, Миколаївської обл. – другі місця і трете місце з греко-римської боротьбі виборола команда Вінницької області, а в вільної боротьбі – Полтавської області.

Спортивне свято зі спортивної боротьби, яке відбувається щорічно на березі Чорного моря, настільки проходить яскраво й подобається спортсменам, що організатори та учасники змагань запропонували запросити спортивні федерації боротьби самбо та дзюдо проводити свої щорічні чемпіонати країни серед ветеранів разом на спортивній арені бази відпочинку «Південна»  з початку літа як фестиваль спортивної боротьби.

 

Голова комісії ветеранів спортивної боротьби АСБУ  С.Г.Адирхаєв

Опубліковано у боротьба. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s