Перший міжнародний турнір у Хмельницькому

З 24 по 26 серпня у Хмельницькому на відкритих майданчиках парку ім. Івана Франко, у центрі міста, пройшли змагання з волейболу серед ветеранів. Цей захід було приурочено до Дня незалежності України.

Приймали участь чоловічі команди віком 45+ з Польщі, Болгарії, Латвії, Білорусі, Литви, України (Вінниця, Хмельницький), жіночі команди з Києва, Чернівців, Даугавпілса (Латвія) і Хмельницького.

Місцева жіноча команда: Ольга Гончар, Тетяна Алєксєєва та інші дівчата,  на чолі з Ольгою Фурман, виступили не тільки в ролі гравців, а головне чудово організували цей турнір, який уперше проходив на такому рівні.

У проведенні турніру допомогли:

  • Хмельницька міська рада, на чолі з її головою Олександром Симчишиним;
  • Міське управління молоді та спорту (Сергій Ремез);
  • Федерація волейболу області (Іван Терещук);
  • Волейбольний клуб «Хмельничанка»;
  • ЖК «Олімпійський»;
  • ЖК «Амстердам»;
  • ЖК «Перлина Проскурів»;
  • СК «PSY»;
  • ТОВ «Іленіум» т.і.

Майданчики підготував майстер спорту Валерій Перепадя. Місце змагань було прикрашено банерами, майоріли стяги країн учасниць турніру.

Учасників привітав голова міста Олександр Симчишин, начальник управління з молоді та спорту міста Сергій Ремез, олімпійський чемпіон Володимир Іванов, головний суддя – суддя міжнародної категорії Василь Хуторной.

Прикрасою відкриття був виступ місцевого хору. Володимир Іванов від Асоціації ветеранів волейболу України вручив керівництву міста книгу «Ветеранський волейбол України».

На ігри прийшло багато ветеранів, любителів волейболу. Їх приваблювала спортивність учасників змагань.

Організатори подбали про програму цього заходу: екскурсії по місту, зустрічі, спілкування після ігор.

Нагородження пройшло у просторому Виставковому центрі міста. Призерам були вручені незвичайні, ексклюзивні кубки і медалі з кераміки. Цікавим був виступ-привітання почесного громадянина міста Хмельницького Віктора Барбалюка, який для ветеранів волейболу проспівав декілька пісень, вручив сувеніри кращим гравцям турніру.

Від АВВУ кожній команді з країн зарубіжжя була вручена книга «Ветеранський волейбол України».

Які місця посіли команди: у чоловіків першими була команда з Вінниці, за ними Латвія, Хмельницький. Головна боротьба у жінок була між киянками і дівчатами з Даугавпілса. Першими, обігравши усіх, вийшли представниці столиці. Успішно виступила «Хмельничанка», яка посіла друге місце, третє – команда м. Даугавпілс.

Сподіваємось турнір буде традиційним, бо усім сподобався.

Слід відмітити, що на День незалежності України в Хмельницькому пройшло багато змагань: міні-футбол серед юнаків, першість області з легкої атлетики (ветерани), відкриті міські змагання з велоспорту на шосе «Тур братів Стародубів».

 

Олімпійський чемпіон                                                                   Володимир Іванов

Опубліковано у волейбол. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s