У Одесі відбувся Матч легенд

У Одесі 03.09.2017 відбувся Матч легенд, у якому зустрілися ветерани місцевої БІПИ та грецького Олімпіакоса.

Уже з перших секунд зустрічі кинулося в очі, що греки в більше намагаються домінувати за рахунок індивідуальних дій, тоді як БІПА намагалася грати командно. Господарям краще вдався стартовий відрізок поєдинку, а гравці Олімпіакоса, регулярно прагнули обіграти один в один, вже до середини 10-хвилинки принесли в пасив одеситів п’ять фолів, тоді як самі правила жодного разу не порушили.
Віталій Усенко триочковим зробив перевагу одеситів максимальною за першу чверть, 11:5, Олімпіакос взяв тайм-аут і після паузи зумів переломити хід подій. Успіх знову принесли індивідуальні прориви, в тому числі пара триочкових – відзначаємо результативність капітана, Вурекаса Ніколаоса. БІПА до закінчення чверті навіть поступалася в рахунку, але багато в чому за рахунок активності Богдана Каребіна і Євгенія Ткаченка до свистка про закінчення 10-хвилинки рахунок вдалося зрівняти – 16:16.

Не кращим чином почали другу чверть одесити, але відмінно цей відрізок матчу відіграв Вадим Пудзирей, оперативно точними передачами починав більшість атак БІПИ. А після зміни п’ятірок знову блиснули Ткаченко і Каребін: господарі значно додали в русі і навіть якось надто легко перевернули гру в свою сторону – 28:24. Ну, і після зворотної зміни складів шквал оплесків у глядачів знову викликав Пудзирей, який відзначився ефектною «трійкою» – 33:26 до великої перерви.
У дебюті третьої чверті два з фолом Усенка і ще один триочковий Пудзирея зробили перевагу БІПИ більш вагомою, 39:26, і, з огляду на те, що гостей явно стали  залишати сили, результат протистояння ставав все більш ясним. Втім, хоч інтрига і зникала, видовища, як і раніше вистачало: яскраві кидки, блоки, багатоходові комбінації – все це було. До того ж радували дівчата з групи підтримки Flash Stars, як раз в третій 10-хвилинці продемонстрували свою саму видовищну постановку з підкоренням кільця: вся лавка Олімпіакоса дивилася на дійство з неприхованим почуттям подиву. Важкувато було гостям з Греції в кінцівці, і тут дуже до речі привітні одеські вболівальники почали скандувати слова підтримки не тільки БІПІ, але дружно гриміти «Олімпіакос! Олімпіакос!».

З рахунку 55:39 почали суперники заключний відрізок поєдинку, але перевага одеситів продовжував стрімко зростати. Ефектність трюків одеської команди зашкалювала, рев трибун не змовкає, ну, а на табло все завершилося не зовсім гостинним розгромом – 75:44. Майже третина всіх командних очок БІПИ, 23 бали, в свій актив записав Віталій Усенко. У Олімпіакоса найрезультативнішим так і залишився Вурекас Ніколаос – 12 очок.
БІПА – Олімпіакос – 75:44 (16:16, 17:10, 22:13, 20: 5)

БІПА: Дмитро Базелевський (2 очки), Вадим Пудзирей (10 очок, 7 передач), Андрій Аніскін (4 очки), Євген Аннєнков (2 очка, 5 передач), Андрій Другаченок (3 очки), Михайло Мельников (3 очки), Богдан Каребін (14 очок), Геннадій Кузнєцов (8 очок), Віталій Усенко (23 очка, 7 підбирань), Владислав Шлеев (2 очки), Євген Ткаченко (4 очка, 7 підбирань).
Тренери: Віталій Лебединцев, Валентин Воронін.
Олімпіакос: Іоаніс Парагьос (6 очок), Іоаніс Кукис (3 очка, 5 передач), Вурекас Ніколаос (12 очок), Константінос Янопулос, Константінос Папайотопулос (7 очок, 8 підбирань), Панайотіс Фасулас, Ставрос Еллініадіс, Афанасьос Тремпуніс ( 10 очок, 5 передач), Дімітріос Самбаніс, Христос Маргеліс, Сарандіс Папахрістопулос, Костас Пеппес (6 очок).
Тренер: Танасис Раммос.

Опубліковано у Баскетбол. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s