Традиційний Кубок пам’яті заслуженого тренера України Миколи Говорунова проводять з 2001-го року. Цього року сімнадцятий за ліком турнір ветеранів баскетболу змінив назву. За ініціативи голови федерації баскетболу Дніпропетровщини Валерія Кондратьєва віднині цей турнір – пам’яті заслужених тренерів Говорунова і Таслицького. У межах цього турніру молоді ветерани баскетболу розіграли медалі VІІ Всеукраїнських Ігор ветеранів спорту М. Баки.
Шість команд (рекорд турніру) у гостинних стінах СДЮСШОР-5 протягом чотирьох днів вели азартну безкомпромісну боротьбу за нагороди. Особливої уваги заслуговує те, що на турнір прибули одразу ж дві команди з Донеччини.
Ігри у групах відбулися без несподіванок. У першій групі добре укомплектована в усіх ланках команда Києва переконливо обіграла господарів і другу команду Донецької області (м. Дружківка). У другій групі гравці з Маріуполя виявилися сильнішими за команди Харківщини та Чернігівщини.
У заключний день відбулися стикові ігри:
Донецька-2 – Чернігівська 64:58
Дніцпропетровська – Харківська 77:98
Київ – Донецька-1 93:98
Напруга у фіналі не спадала до останньої миті. Азарт, результативність, непередбачуваність – усе було у цій грі. У переможців слід відзначити Вадима Мартинова і Петра Подтикана, у переможених – Володимира Гамова і двох Олегів – Салтовця і Ткача.
Бронзу заслужено вибороли представники Харківщини. Майстерності дніпропетровців Дмитра Маркова (капітан команди)Ю Віктора Гарбуза і Валерія Михайличенка виявилося замало для перемоги над гравцями зі Слобожанщини – згуртованої команди (заслуга Євгена Петрова), у якій з найкращого боку проявили себе брати Крівічі та Андрій Капінос.
Учасників змагань було нагороджено медалями та Кубками. На окрему подяку за високу організацію турніру заслуговують колектив СДЮСШОР-5 іц головний суддя змагань, голова АВБУ Володимир Карпухін.
Піднесений настрій і заряд позитиву – цим прекрасний ветеранський баскетбол, який робить щасливими і здоровими усіх учасників захопливого дійства!