П’ять олімпійських чемпіонів на турнірі в Краматорську

         XX турнір на честь олімпійського чемпіона Станіслава Люгайло пройшов з 21 по 23 вересня у машинобудівному коледжі Донбаської державної машинобудівельної академії.

В змаганнях прийняло участь 7 чоловічих і 4 жіночі команди з міст: Харкова, Дніпро, Кам»янського, Костянтинівки, Вугледара, Лимана та Краматорська.

У чоловіків серед 55-річних першими були ветерани з Харкова, другими – Дніпра, треті – Вугледара. Також участь у змаганнях цієї категорії брали представники Краматорська. У змаганнях серед чоловіків категорії 45+ кращими були волейболісти з Костянтинівки, другими – Краматорська («Гігант»), третіми – Лиману, четвертими – збірної Донецької області.

Серед жінок переможцем стала збірна Лиману, друге місце посіла команда «Фаворит» (Харків), третє – «Прометей» (Кам’янське), четверте – «Освіта» (Харків).

Допомогу в проведенні турніру надали: Донецька обласна держадміністрація, Управління з фізичної культури і спорту (Володимир Мицик), федерація волейболу Донецької області (Генадій Мармитко). У відкритті змагань прийняв участь заступник голови Донецької обладміністрації, президент Донецької філії НОК України Віктор Ремський.

На відкритті змагань учасників привітали представники від керівництва міста і області, генеральний секретар ФВУ А. Сотников і п’ять олімпійських чемпіонів: Станіслав Люгайло (Токіо, 1964р.), Володимир Іванов, Володимир Беляєв, Віктор Михальчук (Мехіко, 1968 р.), Федір Лащонов (Москва, 1980р.). Нове керівництво ветеранського волейболу Донеччини зуміло залучити у ролі почесних гостей олімпійців. Наші відомі аксакали мали можливість поспілкуватись між собою, їм було про що згадати. Ті хто мав можливість бути присутнім з затриманням подиху приймали весь ексклюзив від олімпійців, які багато жартували, прийняли участь у відкритті і нагороджені. Олімпійці пообіцяли, якщо організатори  ще запросять, то приїдуть на наступний рік на турнір, який буде присвячено 80-річчю Станіслава Люгайло.

Філія олімпійського комітету та ФВУ Донецької області нашим уславленим спортсменам надали фінансову допомогу.

Турнір вдався, кубки, нагородна атрибутика, різноманітні сувеніри сподобалися учасникам.

Володимир Іванов від Асоціації ветеранів спорту України кожній команді вручив останній номер газети «Спорт ветеранів України», а керівникам міста і області – книгу Асоціації ветеранів волейболу України «Ветеранський волейбол України».

Партнерами змагань були: партія пенсіонерів України, громадська організація «Наш Краматорськ», будівельна компанія «Градас» та «Донбасремстрой», ООО «Критий ринок», ДІТМ МНТУ.

Володимир  Кухтик

Опубліковано у Змагання ветеранів, волейбол. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s