Останній турнір на рік Червоного Вогняного Півня 

1 мiсце 45+ Аеропорт Киiв

З 7 по 10 грудня у Полтаві пройшов XVII Міжнародний турнір серед чоловічих та жіночих команд ветеранів волейболу, присвячений вшануванню пам’яті Ігоря Лисенка.

Ігор народився у 1968 році в Полтаві, вихованець Полтавської школи волейболу. Був одним з активних участників ветеранського волейбольного руху, одним з організаторів і натхненників проведення першого міжнародного турниру в Полтаві. У 2010 році  організаторами, в пам’ять трагічно загиблого Ігоря Лисенка, було вирішено дати турніру його ім’я.

Засновник турніру (з 2000 по 2010 р.р. – «Кубок енергетиків», «Кубок губернатора»)  заслужений металург України, почесний президент Асоціації ветеранів волейболу Полтавщини Анатолій Шитов, гравець команди ветеранів 60+.

В цьому турнірі брали участь 42 команди, в тому числі: переможці та призери чемпіонату України, VII Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М. Баки та Кубку України, а також чемпіони Латвії – чоловіки 50+ (Рига); чемпіони Болгарії – чоловіки 50+ (Варна); чемпіони Білорусії – жінки  45+ (Мінськ).

Змагання проходили у спортивних залах спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 2, Полтавського національного педагогічного університету ім. Короленка, Полтавського університету  економіки і торгівлі.
Ігри були дуже напружені і водночас видовищні, у більшої частини ігор неможливо було передбачити результат до їх закінчення. Юні волейболісти і вболівальники зі стажем отримали величезне задоволення від цих поєдинків.
Переможцями та призерами  XVII Міжнародного турніру стали:  Жінки:
Номінація 35 +
1.Кам’янське (Дніпропетровська обл.), 2. «Кияночка» (Київ), 3. Тернівка, (Дніпропетровська обл.).
Номінація 45 +
1. «Аеропорт» (Київ), 2. Дніпро, 3. Полтава.
Чоловіки
Номінація 40 +
1.     П’ятихатки (Дніпропетровська обл.), 2. Вінниця, 3. Полтава.
Номінація 50 +
1.Харків, 2. Полтава, 3. Латвія.
Номінація 60 +
1.Запоріжжя, 2. «Аеропорт» (Київ), 3. «Кадет» (Київ).
Нагородження проходило як завжди у святковій та дружній атмосфері. Крім команд нагороди отримали кращі гравці з амплуа у своїх номінаціях. Сергію Вайпан (Латвія), який у складі збірної команди України у квітні 2017 року виборов золоті медалі на Всесвітніх іграх ветеранів (Нова Зеландія), віце-президентом АВВУ Ігорем Слінько був вручений знак  «Почесний ветеран волейболу України». Всі присутні дякували організаторам Міжнародного турніру пам’яті Ігоря Лисенка за хорошу його організацію та проведення.
Під час турніру було проведено засідання Президії АВВУ, на якому були розглянуті нагальні питання життя та діяльності АВВУ, в тому числі затверджено календарний план змагань ветеранів волейболу на рік Жовтого Земляного Собаки (2018 рік).
Федір Черемісін

Опубліковано у Змагання ветеранів, волейбол. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s