ЗВІТ

Соціальної комісії асоціації ветеранів спорту України за  2017 р.
       Основним напрямком у роботі соцкоміссії АВСУ був подальший розвиток мережі  в обласних структурах і федераціях.

       При активній участі соцкомісії федерації кінного спорту (Риндич Г.І.)  був проведений  «Патруль Пам’яті». Ветерани в кінному строю відвідали меморіальні місця визволителів Києва в часи другої світової війни, поклали квіти і спільно з адміністрацією Макарівського району та громадськістю навели лад на цвинтарях та біля монументів.  Подібний захід планується зробити щорічним.

       При підтримці адміністрації Голосіївського р-ну проведено турнір «Естафета поколінь» з конкуру.  Дійство на Київському Іподромі виглядало святково і по спортивному яскраво.  Переможці та призери були нагороджені медалями та призами. Фотозвіт заходів розміщений на Сайті АВСУ і в газеті «Спорт Ветеранів»

       Соцкомісія федерації вітрильного спорту (Діденко Л.І.) провели велику регату «Пам’ять» в якій взяли участь понад 70 яхт.  Об’єднані екіпажі з ветеранів і молоді пройшли маршрут від Славутича до Переяслава.  За традиційною рибною юшкою ветерани ділилися спогадами про минулі походи і видатних спортсменів, яких вже немає біля штурвалу

  Соцкомісія федерації веслування  (Малашевський А.) виступила спонсором на святкуванні   ДЮСШ. На 500 м. дистанції ветерани посперечалися в майстерності та швидкості з юними  спортсменами.  Також комісія приймала участь у святкуванні 150-річчя училища моряків річ флоту.  Переможці та призери були нагородження ветеранами цінними подарунками.

        Різнопланова робота  у соцкомісії федерації спортивної гімнастики (Лабунець  Л.Г.). Це і  зустрічі ветеранів за круглим столом,  і участь в організації Турніру пам’яті видатних тренерів Украіни, і підтримка хвороі ветерана  гімнастики ( Панаріну З.) , і  організація ювілею  (Р.Сафроновоі) , і  проведення до ладу  поховання (Холод К.)

      Дуже активно працює соцкомісія Львівської організації ветеранів війни та спорту «Фенікс»  (Коритник  Г.П.) Тут і яскраві  «Заходи вихідного дня» (театр, кіно, екскурсії, мандрівки,  походи на каток) і  вшанування ювілярів з наданням матеріальної допомоги. Був проведений  багатоденний турпохід на байдарках по річці Дністру. Робота львів’ян віддзеркалена у всіх випусках ветеранської  газети і на сайт АВСУ. Завдяки наполегливості Коритник Г.П. налагоджена співпраця з керівництвом області. Маємо надію, що в наступному році  ветерани отримають обласні стипендії .

 Необхідно відзначити і роботу Вінницької  соцкомісії  (Самко Г.Г.). 15 ветеранів спорту Вінниці вже кілька років отримують місцеву стипендію 1000гр. Тут працює група волонтерів, що допомагає ветеранам у вирішенні побутових проблем.

         Соцкомісія АВСУ в рамках року пам’яті Б. Шахліна взяла участь  у   вшануванні видатного земляка в ДЮСШ і вузах спортивного профілю. Були покладені квіти до могили видатному олімпійцю В організації заходів брали участь не лише ветерани , а і збірна  України на чолі з олімпійськими  чемпіонами  О. Верняєвим Б. Макуцем. Нашими спільними зусиллями на карті Києва з’явився провулок, що носить ім’я Бориса Шахліна.   Працюємо над встановленням пам’ятного знака на будинку по провулку Шахліна.

Деякі приклади спонсорства.  Завдяки друзям спорту 10 ветеранів  отримали допомогу по 1500 гр. (зокрема,  гроші надійшли  від депутата  Стрижовa Д.)    Н. Алєксеева  та її сестра (жителька Америки)  виділили понад 10 тис.гр. на допомогу  ветеранам гімнастики.
Був відкритий Фонд допомоги Олега  Верняєва та його тренера Генадія Сортинського.  Про їх благодійні  акції також писала наша газета.
Висловлюємо подяку подружжю олімпійських чемпіонів Ю. Стеценко, що матеріально підтримують наших ветеранів.

         Ми продовжуємо співпрацю з Червоним Хрестом і медиками. Кілька прикладів.   ЗТУ отримав безкоштовно інвалідну коляску, продовжено  видачу щомісячних продуктових наборів інваліду 1гр. Панкратову  Ф.
До нас звернувся МСМК ветеран боксу допомогти в проведенні операції тазового суглоба.  Вартість операції – висока.   Професор     Анкін Л.Н.  допоміг провести операцію значно дешевше.    Сімейний лікар Єніна Л. в режимі онлайн  призначає  курс лікування хворим ветеранам спорту. і не тільки киянам.  На сайті АВСУ  вона надала рекомендації по протидії вірусу грипу,  а  хірург Буров Е.Ю. консультує  ветеранів спорту з проблем  внутрішних огранів.

Особливо відзначимо  НОК України (С. Бубка. Н. Коваленко. В. Шульга. О. Похольчик), а також  управління спорту КМДА (Миленька С.) за їх допомогу ветеранам спорту;  наша подяка Костенко Н.П. за допомогу та поради у вирішенні деяких питань.  Наша вдячність  В.Ткаченко за увагу і підтримку роботи комісії,   Ю. Абсалямовой, членам виконкому.

Соцкоміссія АВСУ взяла участь в проведенні зустрічі з журналістами з питань взаємодії з Міністерством в сфері взаемодії в роботі з ветеранами.

   Ветерани спорту відвідують  соціальні  диспути  «Елітна Світлиця»  в Будинку вчителя, під проводом академіка Яцківа Я.С. а для здоров’я  – масажний салон «Нуга- Бест».
Комісія допомогає  ветеранам в оформленні  стипендії  від Кабміну та Президента.  За клопотанням АВСУ та особистій участі в роботі міністерській  комісій В.В.Ткаченко і В.К.Заброди стипендію отримали 27 ветеранів  спорту. На сайті АВСУ розміщений повний порядок оформлення стипендій та перелік необхідних документів. Нажаль,  в газеті  цей важливий матеріал не відображено.  З метою розвитку міжнародних зв’язків,  члени соціальної комісії відвідали «Благодійну міжнародну ярмарку»,   що проходила під патронатом  Міністерства закордонних справ.   В роботі ярмарки взяли участь  40 посольств і представництв

 У приватному спілкуванні з представниками дипкорпусу,  ветерани розповіли про роботу АВСУ, налагоджували контакти,  розповсюджуючи газету «Спорт ветеранів».

          На сам кінець, хотілося  поділитись своїм баченням роботи АВСУ в 2018 р.  В першу чергу – це подальший розвиток нашого представництва в регіонах.  Не задіяними залишаються  Полтавська, Харківська, Тернопільська та кілька інших областей.    Цю роботу безпосередньо повинен очолити Ігнатенко В.В. 

         Цікавий напрямок – розширення зв’язків зі спортивними  ветеранськими організаціями інших країн.  Слід більше уваги приділити масовості спортивних ветеранських заходів. Прикладом можуть слугувати  Всеукраїнська федерація ходьби (Шамко А.М.),   Всеукраїнська спілка ветеранів спорту (В.Іванов) та Білоцерківський велоклуб (Курафеев М.В.)

                                      Голова соцкомісіі  АВСУ                                 А Стукін

Опубліковано у Комісії АВСУ, Спільні засідання, Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

1 Response to ЗВІТ

  1. Щиро дякуємо за велику і плідну роботу і бажаємо в Новому році здоровья,особистого щастя , наснаги і нових здобутків всім,хто опікується життям ветеранів спорту. З глибокою повагою, сімья Дирдири Віталія

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s