Сумуємо

Велика спортивна родина Вінниччини і України отримали велику втрату.  2 лютого 2018 року на 79 році життя відійшов у вічність наш колега Лозовський Іван Романович. Повторю свій текст, який я писав у газеті «Вболівальник» №36 (568) 18.19.2017 року вітаючи його з днем народження:

22.10.1939 року – народився Лозовський Іван Романович – легенда важкої атлетики і спортивної журналістики Вінниччини.  Почесний майстер спорту СРСР з важкої атлетики, тричі був бронзовим призером чемпіонатів УРСР, чемпіоном Збройних Сил СРСР 1965 року. Працює тренером-викладачем  обласної ДЮСШ «Колос» і кооперативного інституту,  суддя міжнародної категорії, президент Вінницького обласного осередку Асоціації спортивних журналістів України. Він автор понад 10-ти книг на спортивну тематику, серед яких широко відомі: «Олімпійці та зірки спорту Вінниччини», «Спортивні таланти Поділля»,  «Зорепад над Бугом», «Спортсмени в горнилі війни», «Спортивна акробатика України», «Важка атлетика України 1895 – 2011» та нова, у співавторстві з Олександром Довгичем, «Важка атлетика на теренах України».

Про цю людину можна писати дуже багато, як і він багато писав у своїх книгах і в газетах, висвітлюючи спортивне життя і здобутки наших спортсменів. Для нашого і наступних поколінь Іван Романович, як спортсмен, тренер, суддя і журналіст, залишив велику спадщину спортивної  історії, якою завжди будуть користуватись.

Спортивна громадськість області і України глибоко сумують та висловлюють щире співчуття рідним, близьким, учням покійного. Світла пам’ять про нього і його труди завжди будуть з нами.

3 лютого з 10 до 11 годин у церемоніальній залі центру ритуальних послуг і товарів «Реквієм» що на вул. Батозька (бувша Кірова), 12 відбудеться прощання з покійним і поховання на Сабарівському цвинтарі.

На фото обгортки книг і мої останні фото з Іваном Романовичем Лозовським.

Георгий Самков

 

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s