Міжнародний турнір з баскетболу команд ветеранів присвячений 100-річчю відновлення державності Литви

У Вільнюсі з 16 по 18 лютого 2018 пройшов  міжнародний  турнір з баскетболу команд ветеранів присвячений 100-річчю відновлення державності Литви.

Під егідою Федерації  баскетболу  України та Спілки ветеранів баскетболу України , нашу державу   представляли 1 жіноча  команда – 45+/ БK МУКАЧЕВО/, та  3 чоловічі команди 55 +/БК MAXI BASKET /, 65 +/ БК LVIV BASKET/, 70 +/БК KIEV BASKET/.

Bсього у  турнірі взяли участь 13 чоловічих команд, 4 жiночих команд  з Литви, Латвії, Білорусі та України.

Організація турніру заслуговує найвищої оцінки. Ігри проходили в  чотирьох сучасних спортзалах з електронним табло, кваліфікованим суддівством і за дружньої атмосфери та цікавої боротьби на майданчику. У таких турнірах розподіл місць відходить на другий план, головне – отримане задоволення від змістовних, емоційних ігор і чудових умов для спілкування з друзями. А умови для спілкування були створені відмінні, чудове розміщення команди на базі відпочинку в сосновому лісі, екскурсія по Вільнюсу, дружна обстановка і непогана гра команд і, звичайно, вечір відпочинку в ресторані KLETIS надовго запам’ятається учасникам турніру. Особлива подяка за позитивні емоції і враження від турніру його організаторам – Apolinaras Abromavicius,Vytenisu Urba, Alvidas Raskauskas, Inese Mikelsone.

Поїздка чотирьох  українських команд в дружню Литву багато в чому стала можливою завдяки організаторським зусиллям Володимира Карпухіна, Сергія Бурачевского і Сергія Фельбаба.

Пресслужба

Опубліковано у Баскетбол, Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s