Баскетбольний клуб ветеранів “Diduguns” показав свій досвід і підготовку

З 10 по 17 лютого в місті Нюрнберг (Німеччина) пройшли дружні змагання з баскетболу в рамках міст побратимів. Україну представляла команда міста Харкова баскетбольний клуб ветеранів “Diduguns” 50+.

З німецької сторони брали участь команди “Post SV” і “TSV Nürnberg”. Першими помірялися силами команди “Post SV” і “Diduguns” 50 + .

Перший період закінчився з перевагою харків’ян 14-13, до великої перерви рахунок зустрічі був на користь команди “Post SV” 37-41. У третій чверті харків’янам вдалося ще зіграти на рівних 54-60. У четвертій чверті розрив склав 18 очок. Таким чином, остаточний рахунок зустрічі 70-88 на користь команди “Post SV”.

На наступний день “TSV Nürnberg” грала проти команди “Diduguns”. Гра обох команд доставила багато задоволення глядачам. Ініціатива переходила то до однієї команди, то до іншої .

Всё вирішилося в останню хвилину зустрічі. З розривом в 3 очки перемогла команда “Diduguns”.

Остаточний рахунок зустрічі 82-79 на користь харківських ветеранів. Хочеться відзначити, що гарна підготовка і досвід дозволили харків’янам боротися з молодими німецькими командами середнього дивізіону на рівних.

За команду “Diduguns” 50+ виступали наступні гравці: Ситник Юрій, Бондаренко Віктор, Шопін Володимир, Сабко Вадим, Брудскій Олег, Гайтина Валерій, Ситник Максим, Повстян Віталій.

Дякуємо Ігорю та Раїсі Трофименкам за організацію цих матчів і теплий прийом !!!!