Завершився 20-й ювілейний, міжнародний турнір ветеранів баскетболу «Відкритий Кубок Харкова пам’яті Заслуженого тренера України Ф.М.Маргуліса»

У цьому році на нашому турнірі вперше дебютували дві команди – Стамбул (Best Academy Istanbul), баскетбольний клуб ветеранів «Чернігів», і ми поміняли категорію з (40+) на (35 +), тим самим переглянули найближчий ветеранський резерв.

Але формат залишився колишній, дві групи по 4 команди (35+) та (50+).

Як, завжди барвисто пройшла церемонія відкриття. Завідувач кафедри фізвиховання ХНУ, доцент В.А.Темченко тепло привітав учасників турніру, передав напуття від ректора ХНУ академіка В.С.Бакірова, в інструментальному супроводі пролунав гімн України. Яскраво виступили дівчата з комунальної спортивної школи, і дуже здорово виступила Кіра Корзун зі студії «Старий цирк» з номером «дівчинка -еквілібр». Потім відбувся традиційний конкурс капітанів, в якому переміг представник Києва – Володимир Гамов, за що був нагороджений «Харківським тортом». Потім своє вміння показали юні баскетболісти, хлопчики (тренер Маренич С.М.) і дівчатка (тренер Очеретний А.В), вони провели міні-матч, виявили сильнішого в конкурсі. Скрізь перемогли, трохи старші дівчатка. Всі були нагороджені солодкими призами.

 Всі ігри пройшли в цікавій боротьбі, як завжди ніхто не хотів поступатися. Драматично склався матч Харків – Київ, лише на останніх секундах, удача посміхнулася киянам 77 – 78. Загалом у всіх вікових категоріях було, на що і на кого подивитися.

І так в підсумку:

Вікова категорія 35+

1 місце – КИЇВ

2 місце – ХАРКІВ

3місце – ЧЕРНІГІВ

4место – СТАМБУЛ  ТУРЕЧЧИНА

Вікова категорія 50+

1 місце – ХАРКІВ

2 місце – БАКУ- АЗЕРБАЙДЖАН

3місце – ПОЛТАВА

4место – КРИВИЙ РІГ

Спілка ветеранів баскетболу України  та  Баскетбольний клуб ветеранів «ХАРКІВ»  дякує –

Ректору Харківського Національного Університету ім.В.Н.Каразіна – академіку В.С.Бакірову, управлінню з питань фізичної культури та спорту Харківської міської ради, Медичному Центру ТОВ «МДЦ-ЛЮКС», компанії «АТЛАНТ ПАК» (О.Лемешев), «ХАРКІВ-ЦУКОР» (А.Лагутін), компанії «ХАДО» (С.Зозуля), магазину «БОГАТИР» (А.Прокопчук) , і особисто Денису Ситенку, Дмитру Васильєву, Андрію Пінчуку, Артему Шевченку, Анатолію Донцю, Геннадію Лещуку, Олександру Рубченку.

Ще раз ВЕЛИКЕ ВАМ, ЛЮДСЬКЕ ДЯКУЮ, без вашої допомоги, нічого б цього не було.

Дякуємо, що ви є !!!!! Дякую, що ви любите БАСКЕТБОЛ !!!

Е.ПЕТРОВ.

 

Опубліковано у Баскетбол. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s