Урочисті збори з нагоди 73-річниці перемоги у Другій світовій війні

4 травня  поточного року у м. Києві в приміщенні Міністерства молоді та спорту України  відбулися урочисті збори , які проводились Національним олімпійським комітетом, Асоціацією ветеранів спорту  України за сприяння Мінмолодьспорту України, відповідно до Указу Президена України  №85/2018 “Про відзначення у 2018 році Дня Пам’яті та примирення і   73-річниці перемоги у Другій світовій війні” та зметою вшанування  захисників вітчизни, учасників бойових дій, ветеранів війни, спорту, осіб старшого віку, які в різні роки  плідно працювали в галузі та внесли здобуток у розвиток фізичної культури і спорту, пропаганду олімпійського та ветеранського спортивного руху в Україні.

На заході були присутні учасники Другої світової війни, провідні ветерани спорту (70 років і старші), чемпіони і призери Олімпійських ігор, світу, Європи, України різних років, видатні організатори, тренери та фахівці галузі (всього 68 осіб)

Від імені урочистих зборів представники ветеранів війни та спорту Зінюк Е.В., Столярова Н.О.., Зайцев А.О. поклали корзину квітів до могили Невідомого солдата в Парку Слави.

Відкрив урочисте зібрання привітальними словами до ветеранів  Міністр молоді та спорту України Жданов І.О.

До ветеранів зі словами подяки  за ратні подвиги в часи війни звернувся  президент Асоціації ветеранів спорту України  Ткаченко В.В., який у подальшому вів зібрання.

Член виконкому НОК України Уманець Н.Д. передала слова привітання ветеранам від президента НОК України Бубки С.Н.

З теплими словами вдячності за їх бойові і трудові здобутки  до ветеранів звернувся директор департаменту неолімпійських видів спорту Бідний М.В.

Учасникам бойових дій в роки війни президент АВСУ Ткаченко В.В. вручив матеріальну допомогу. Всі учасники зазначеного заходу отримали цінні подарунки від НОК України.

Ветерани поділились своїми спогадами про буремні роки війни.

Захід пройшов у теплій обстановці.

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s