Турнір з баскетболу серед ветаранів * Пам’яті легендарних наставників * 11-13 травня 2018р., місто Кропивницький

Турнір, який присвячений пам’яті Віктора Дубіна, доцента кафедри олімпійського та професіонального спорту КДПУ ім. Володимира Винниченка, арбітра Всесоюзної та Республіканської категорії, чудового педагога і тренера, який тривалий час очолював баскетбольні команди факультету фізвиховання нашого педуніверситету, є традиційним і щороку, в травні, збирає в рідному для Віктора Олексійовича спортивному залі учнів, колег і продовжувачів баскетбольних традицій легендарного наставника. А цього року організатори змагань вирішили ще й віддати данину пам’яті Леоніда В’язовського, який виховав не одне покоління талановитих кропивницьких баскетболісток, перемагаючи зі своїми дівчатами на різноманітних турнірах. Отже, в цьому році в гості до Кропивницького завітали чоловічі та жіночі ветеранські команди з Донецької, Харківської, Полтавської, Миколаївської та Одеської областей.

І знаєте, це була справжня зустріч друзів, які вперто та наполегливо змагалися на баскетбольному майданчику, але по завершенню протиборств жваво обговорювали поєдинки, ділилися враженнями й не засмучувалися в разі невдалого підсумкового рахунку. Дівчата й поготів обмінювалися складами виконавців і, здавалося, награвали майбутні зв’язки для подальших, вже міжнародних, баталій. У чоловіків же все завершувалося на мажорній ноті, адже ніхто не виглядав явними фаворитами та аутсайдерами. Ну хіба що господарі з «Ветеран-Баскету» та представники Дружківки Донецької області здобули по 2 перемоги та зазнали однієї поразки. Але повторимося, що тут не було засмучених, а всі отримали однакові пам’ятні призи та медалі. Ну й не можемо не відзначити, що змагання відвідали ректор ЦДПУ ім.Володимира Винниченка Олег Семенюк, декан факультету фізичного виховання ЦДПУ Анатолій Турчак. А найбільше дійством був задоволений віце-президент Спілки ветеранів баскетболу Сергій Бурачевський, який разом із чемпіонкою Європи, заслуженим майстром спорту Оленою Вергун, яка, до речі, сама взяла участь у баталіях, нагородили цінними подарунками ювілярів і тих наших земляків, які рухають ветеранський баскетбол уперед: Олександра Сухоноса, Сергія Ковтуна, Вікторію Пасічник та доньку Віктора Дубіна, головну натхненницю цьогорічних змагань Світлану Разіну.

Ветерани  баскетболу України  дякують – Ректору ЦДПУ ім.Володимира Винниченка Олегу Семенюку, декану факультету фізичного виховання ЦДПУ Анатолію Турчаку, презеденту Спілки ветеранів баскетболу України  Володимиру Карпухіну  і  особисто Ксенію Монзуль, за рішення організаційних питань в ході підготовки і проведення турніру.

Ну й немає сумнівів, що в наступному травні місяці ми станемо свідками нового турніру пам’яті наших видатних тренерів. Баскетболісти- ветерани з радістю приїжджають до Кропивницького, а Віктор Олексійович Дубін та Леонід Олександрович В’язовський, без сумнівів, благословили б та схвалили саме таке дійство на свою честь.

Юрій Ілючек, «Спортревю New»

Опубліковано у Баскетбол. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s