Результати участі спортсменів-ветеранів у Кубку України з академічного веслування

З 25 по 27 травня 2018 року в м. Києві на  водно-спортивній базі “Зенiт” проходив Кубок України (Київська регата) з веслування академічного серед ветеранів.  У змаганнях взяли участь учасники з 5 міст України: Києва, Миколаєва, Херсона, Дніпра та були представники з Німеччини та Латвії.

Загальна кількість учасників – 73 спортсмени.

Змагання прийшли за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Асоціації ветеранів спорту України.

Щодо результатів змагань, то першими на 1000м у змаганнях одиночок серед чоловіків були Купін Олег (Київ) з результатом  3.50.42 та Кравець Віктор (Одесса) з результатом  4.13.89, серед жінок – Купріченкова Світлана (Дніпро) з результатом 4.32.82.

У парній гонці на 1000м першими прийшли Мєлєщенко Олександр та Чепко Юрій (Київ)  з результатом 4.22.23

У четвірці на 1000м переможцями стали Гулій Олександр, Горбачук Сергій, Лощілов Юрій, Бурих Євген, ст. Жердій Георгій (Миколаїв) з результатом 3.39.93.

На дистанції 500м 2+ жінки, 1х чоловіки 80+ років переможцями стали Дементьєва Кіра,  Віслобокова Людмила (Київ)  2.48.17 , і Добролєвський Володимир (Київ ) з результатом 2.40.33.

На дистанції 1000м  4+ жінки переможцями стали  Тєрьошина Олена,   Богданова Олександра, Стороженко Ольга, Хоменко Тетяна, ст. Хілтон Оксана (Київ)  з результатом 4.28.65.

На дистанції 1000м 2х жінки з результатом 4.24.91 вперед вийшли Полушкіна Олена, Кліменко Світлана (Київ).

4- чоловіки дистанція 1000 м, 4- 70+ чоловіки 500 м з результатом  3.52.87 вийшли Купін Геннадій (Київ), Купін Олег (Київ), Кравець Віктор (Одесса), Чіканов Сергій (Київ) та з результатом 2.16.04 Кліменко Леонід (Миколаїв), Добролевський Володимир, Кириліченко Сергій, Шелестюк Анатолій (Миколаїв).

На дистанції 1000м 2х чоловіки  перемогу здобули Домашенко Петро, Сердюк Олександр (Київ) з результатом 3.42.69.

2х mix дистанція 1000м прийшли першими Савельєв Володимир (Київ), Купріченкова Світлана (Дніпро) з результатом 4.08.69.

4х чоловіки на дистанція 1000м переможцями стали  Ткаченко Михайло, Максіменко Сергій, Гречка Олександр, Трофименко Володимир (Черкаси) 3.07.16.

8+ чоловік та жінки на дистанції 1000м  перше місце здобули Терьошина Олена, Богданова Олександра, Хоменко Тетяна, Клокова Оксана, Кліменко Светлана, Полушкіна Олена, Коваль Оксана, Стороженко Ольга, ст. Хілтон Оксана (Київ) 3.52.20, серед чоловіків: Гулій Олександр, Лощілов Юрій, Бурих Євген, Горбачук Сергій, Голобородий Олександр, Кузьмін Ігор, Прокопенко Дмитро, Юрченко Олександр, ст. Жердій Георгій (Миколаїв) 3.17.45.

Першими на фініші були 4х MIX дистанція 500м  з результатом  1.46.05 Поліщук Олександр,  Купін Геннадій,  Клокова Оксана,  Устюжаніна Тетяна (Київ).

У 8+ MIX на дистанції 500м з результатом фінішували 1.33.46 Бурих Євген (Миколаїв), Прокопенко Дмитро (Миколаїв), Сварупс Ралтвис (Латвія), Юрченко Олександр (Миколаїв), Тєрьошина Олена, Хоменко Тетяна, Бородіна Ольга, Авраменко Вікторія, ст. Магдінець Софія (Київ).