Семінар НОК України

З 14 по 17 червня ц.р. в м. Полтаві відбувся семінар-нарада з питань подальшого розвитку олімпійського руху в Україні, організований Національним олімпійським комітетом України.

На семінарі був присутній президент НОК С. Бубка, віце-президенти НОК України Валерій Борзов та Ігор Гоцул, члени Виконкому НОК: президент Олімпійської академії України Марія Булатова, доктор педагогічних наук Володимир Платонов, голова Комісії атлетів НОК Олена Говорова, а також голова Полтавського обласного відділення НОК України Олександр Удовіченко.

Від Асоціації ветеранів спорту України виступив голова Комісії Асоціації ветеранів спорту з питань соціального захисту ветеранів фізичної культури і спорту, майстер спорту зі спортивної гімнастики, кандидат педагогічних наук  А.Стукін, який розповів присутнім про структуру АВСУ,  її керівництво,  її членів,  про організацію та проведення великої кількості спортивно-масових заходів серед ветеранів.

Виступаючий також поінформував про участь ветеранів у міжнародних змагання, про роботу соціальної комісії АВСУ. У висновку подякував НОК України, Мінмолодьспорту, та іншим громадським і державним організаціям за допомогу в роботі АВСУ, закликав обласні та міські олімпійські осередки до співпраці з ветеранськими організаціями у виховній роботі, на основі олімпійських ідеалів, з молоддю України.

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s