Кубок України з волейболу серед ветеранів – 2018

З 8 по 16 червня 2018 р. в с. Коблево Миколаївської обл. пройшов XXVII кубок України з волейболу серед ветеранів. В змаганнях взяли участь 98 команд, в тому числі 67 чоловічих та 31 жіноча команда, з 32 міст України.

Ветерани змагались в вікових групах у чоловіків: 40+, 45+, 50+, 55+, 60+, 65+, 70+, 75+ і додалася вікова група 80+; у жінок: 35+, 40+, 45+, 50+, 55+ і додалася вікова група 60+.

У змаганнях першої зміни, які  пройшли з 8 по 12 червня прийняло участь 49 команд, в тому числі чоловіки вікових груп: 40+, 50+, 60+, 70+, 80+; жінки вікових груп: 35+, 45+, 55+.

У змаганнях другої зміни також прийняли участь 49 команд, які пройшли з 13 по 16 червня, в тому числі чоловіки вікових груп: 45+, 55+, 65+, 75+; жінки вікових груп: 40+, 50+, 60+.

Парад відкриття змагань майстерно, по військовому, провів суддя національної категорії Анатолій Агєєв, за що йому аплодували як гравці так і вболівальники. Відкрив змагання і привітав ветеранів Президент АВВУ Ігор Бірюков, а також районні місцеві керівники. Підняти прапор змагань було надано 81-річному учаснику змагань, киянину, академіку Академії наук України Івану Бейко і майстру спорту Дар’ї Старцевій. Активним учасникам ветеранського волейбольного руху в Україні було вручено почесний знак АВВУ «Почесний ветеран волейболу України» Віктору Голубєву (Черкаси), Валентину Линнику (Львів), Миколі Тарасюку (Ковель, Волинська обл.) та Федору Черемісіну (Київ). За значний внесок у розвиток ветеранського волейболу України Федерація волейболу України грамотою нагородила Ярославу Бужук (Львів), а кращі волейбольні клуби від ФВУ отримали волейбольні м’ячі («Оазіс-спорт» (Київ); «Черешня» (Мелітополь).

Підсумки XXVII Кубку України з волейболу серед ветеранів

I зміна, 08-12 червня 2018 року

Місце Жінки

35+

Жінки

 45+

Жінки

55+

Чоловіки 40+ Чоловіки

50+

Чоловіки

60+

Чоловіки

70+

Чоловіки

80+

1 СК «Запоріжжя» «Прометей», Кам’янське «Черешня» Мелітополь «Фаворит» П’ятихатки «Галичина» Чернівці «Аеропорт» Київ Львів КПІ Київ
2 «Прометей»

Кам’янське

СК «Запоріжжя» «Олімп» Миколаїв «Аеропорт» Бориспіль «Омега» Львів СК «Ветеран» Полтава Херсон Львів
3 Дніпро-Кривий Ріг «Сакура» Закарпаття «Світанок» Львів Полтава «Авіакон» Київ СК «Запоріжжя» КПІ Київ  
4 «Темп», Дніпропетр-ка обл. «Фаворит» Харків «Кадет»

Київ

Одеса Одеса Херсон Одеса  
5 Хмельницький «ЛМ» Київ     Закарпаття Львів Дніпро  
6 «Оазіс-спорт», Київ       Кам’янське СК «Ліберо» Біла Церква Миколаїв  
7 «Аеропорт» Бориспіль       Дніпро Хмельницький Кропивницький  
8           Чернівці Черкаси  
9           «Циркуни» Харківська обл.    
10           Волинь    
11           Глухів    
12           «Толео» Київ    

Учасників змагань  другої зміни  крім президента АВВУ Ігоря Бірюкова, привітав начальник управління молоді та спорту Миколаївської обладміністрації Віктор Гінкул. Віце-президент АВВУ, олімпійський чемпіон Володимир Іванов виступив зі словами пам’яті про одного з зачинателів ветеранського волейболу в Україні, харків’янина Анатолія Чернухи, який останнім часом хворів і пішов з життя під час змагань. Ветерани віддали данину пам’яті Анатолія Чернухи хвилиною мовчання. Почесний знак АВВУ «Почесний ветеран волейболу України» президентом АВВУ було вручено Ользі Шоломицькій і Людмилі Коцерубі (Київ), а волейбольні м’ячі від ФВУ отримала команда КПІ (Київ) та команда Хмельницького.

Підсумки XXVII Кубку України з волейболу серед ветеранів

II зміна, 13-16 червня 2018 року

Місце Жінки

40+

Жінки

 50+

Жінки

60+

Чоловіки 45+ Чоловіки

55+

Чоловіки

65+

Чоловіки

75+

1 СК «Запоріжжя» ««Аеропорт» Київ «Світанок» Львів ВК «Вінниця» «Авіакон» Київ СК «Запоріжжя» КПІ

 Київ

2 «Агроконтинент» Запоріжжя «Черешня» Мелітополь СК «Ліберо» Біла Церква «Вітер» Київ «Оболонь» Київ Хмельницький «Омега»

Львів

3 «Колос» Дніпропетр-ка обл. «Олімп» Миколаїв «Схід» Донецька обл. Умань Полтава НАНУ

 Київ

«Чорноморськ»

Одеса

4 Хмельницький «Локомотив» Лиман, Донецька обл.  

 

Краматорськ «Олімп» Миколаїв СК «Ветеран» Полтава  
5 «Освіта 40»

Харків

«Галичанка» Львів   Харків Одеса «КЕП»

Херсон

 
6 «Талісман»

Харків

    Миколаїв «Закарпаття» Ужгород Кам’янське  
7 «Три-ніті»

Кривий Ріг

    Житомир «Скіф» Першотравенськ «Кадет»

Київ

 
8       Нова Каховка Чернівці Одеса  
9         Краматорськ Суми  
10         Ізмаїл Покровськ

Донецька обл.

 
11         Ковель КПІ

Київ

 

 

Найбільша кількість команд на змаганнях була від Київського осередку АВВУ – 17 (голова – Одінцова Т.),  Дніпропетровської обл. – 12 (голова – Бабіч І.), Запорізької обл. – 8 (Бірюков І.), Львівської обл. – 8 (голова – Кузів С.), Одеської обл. – 6 (голова – Косиця О.), Донецької та Харківської областей по 5.

Збільшення кількості учасників змагань потребує і збільшення команди, яка обслуговує і проводить змагання, узгодженості дій. На мій погляд дещо покращується робота суддівської колегії на чолі з Василем Хуторним і Олегом Макаровим, шліфуються функціональні обов’язки між членами оргкомітету, в діяльності АВВУ, якій у цьому році виповнюється 25 років. Слід відмітити проведену хорошу організаційну роботу у підготовці до змагань віце-президента АВВУ Ігоря Слінько, голови Одеського осередку АВВУ Олександра Косиці, професійну роботу лікаря змагань Віктора Милосердного, бухгалтера АВВУ Галини Кислюк.

Для досягнення кращих результатів деякі команди-учасники не дотримуються правил ЧЕСНОЇ ГРИ «Fair Play», допускаючи гравців молодше заявленої вікової групи, чим порушують не тільки Регламент змагань, а й норми моралі. На мій погляд мандатній комісії треба жорсткіше відноситися до прийому заявлених гравців, а при встановлені такого факту перед або після матчу, такому гравцю заборонити на рік приймати участь у змаганнях АВВУ, а команді, незважаючи на результати, призначити останнє місце в турнірній таблиці.

Заключний матч змагань Вінниця – «Вітер» (Київ), вікової групи 45+, зібрав не тільки учасників, але й відпочиваючих Коблево. Підтримати свою команду також прийшло багато вінницької дітвори, яка відпочивала у сусідньому пансіонаті. У перерві між партіями юні каратисти, одягнені в відповідну екіпіровку, показали свою майстерність, чим завоювали бурхливі оплески всіх присутніх. Після перемоги і нагородження команди Вінниці була проведена фотосесія переможця з юними уболівальниками.

Учасник змагань – Федір Черемісін

Опубліковано у Члени асоціації, волейбол. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s