Традиції не змінюємо

З 04 по 10 червня 2018 року, одинадцятий рік поспіль, на березі Чорного моря, у дивовижному місті, на базі відпочинку «Південна» (Миколаївська обл., Березаньський район, с. Рибаківка,) зібралися кращі борці-ветерани вільного та греко-римського стилю виявляти найсильніших  спортсменів для участі у чемпіонатах світу, які відбудуться в  м. Перм, Росія –  греко-римська боротьба і в м. Скопье, Республіка  Південна Македонія – вільна боротьба.

В змаганнях взяло участь 89 спортсменів з 15 регіонів України. Серед учасників були багаторазові чемпіони та призери чемпіонатів світу Михайло Нилипюк з Волині, Анатолій Сорока з Донеччини, Сергій Ратушняк з Вінниччини, Артур Абрамовський з Одещини, Борис Ковтун з Дніпропетровщини, Володимир Зубченко з Луганщини, Лев Воронін з Києва  та інші.

Урочисто змагання відкрила в.о. начальника відділу культури, туризму, освіти, молоді, спорту та охорони здоров’я Коблівської ОТГ О.Ю. Олефіренко. З вітальним словом до учасників змагань, також, звернувся власник бази відпочинку, відомий в Одещині бізнесмен Ігор Циунчик. Від імені Асоціації спортивної боротьби України і Федерації греко-римської боротьби України ветеранів привітав відповідальний за розвиток спортивної боротьби серед ветеранів України, заслужений тренер України, доктор педагогічних наук, десятиразовий чемпіон світу серед ветеранів  Сослан Адирхаєв. Особливості проведення і правила  змагань оголосив головний суддя змагань, заслужений тренер України, суддя національної категорії Костянтин Васильєв.

Першими  медалі виборювали борці-ветерани греко-римського стилю. Переможцями в своїх вагових категоріях і дивізіонах стали: Черняков Сергій з Закарпаття, Артак Варданян, Абрамовський Артур та Анатолій Типа  з Одещини, Анатолій Павлюк, Нилипюк Михайло та Корольков Ігор з Волині, Зак Семен, Рисін Валерій, Кійко Сергій,  Мельник Ігор та Ковтун Борис з Дніпропетровщини, Тяпін Андрій, Шевцов Сергій та Анатолій Сорока з Донеччини, Щекін Олександр, Матієв Володимир, Шапарь Сергій та Андрос Сергій з Миколаївщини, Ратушняк Сергій з Вінниччини, Зварич Станіслав, Пастухов Олекссандр та Воронін Лев з Києва, Ільченко Володимир та Лисовенко Станислав з Полтавщини, Кордас Вадим з Запоріжжя.

Переможці і призери змагань отримали медалі Міністерства молоді та спорту України та дипломи Асоціації ветеранів спорту України. Асоціація ветеранів спорту України, також, заснувала спеціальні номінації: «За кращу техніку» кубок отримав  Станіслав Зварич з м. Києва, за «Волю до перемоги» – Сташук Дмитро з Закарпаття, а «За спортивне довголіття» 76 річний Володимир Зубченко з Луганську.

В командному заліку на першому місту Миколаївська область, на другому місті Дніпропетровська область, на третьому місті Волинська область.

З 8 по 10 червня відбулися змагання з вільної боротьби.

Переможцями в своїх вагових категоріях і дивізіонах стали: Черняков Сергій з Закарпаття,  Папушенко Іван, Абрамовський Артур та Типа Анатолій  з Одещини, Анатолій Павлюк, Данієлян Каджик та Нилипюк Михайло з Волині, Зак Семен, Рисін Валерій, В’ялий Володимир, Кійко Сергій, Войтих Іван та Ковтун Борис з Дніпропетровщини, Тяпін Андрій, Шевцов Сергій з Донеччини, Щекін Олександр, Шапарь Сергій та Андрос Сергій з Миколаївщини, Лисенко Роман, Ратушняк Сергій та Соловей Олександр з Вінниччини, Чакнелідзе Мосе та Воронін Лев з Києва, Ільченко Володимир з Полтавщини, Квітка Віктор з Запоріжжя,  Сташук Дмитро з Закарпаття.

Переможці і призери змагань отримали, також, медалі Міністерства молоді та спорту України та дипломи Асоціації ветеранів спорту України. Від Асоціації ветеранів спорту України в номінації «За кращу техніку» кубок отримав  Сергій Ратушняк з Вінниччини, за «Волю до перемоги» – В’ялий Володимир з Дніпропетровщини, а «За спортивне довголіття» 69 річний Зак Семен з Дніпропетровщини.

В командному заліку на першому місту Миколаївська область, на другому місті Дніпропетровська область, на третьому місті Волинська область.

Від Асоціації спортивної боротьби України та Федерації греко-римської боротьби України спеціальні призи у вигляді «Енциклопедії спортивної боротьби» отримали: Нилипюк Михайло та Анатолій Сорока – за перші місця на чемпіонаті світу з греко-римської боротьби серед ветеранів 2017 року, Павленко Валерій з Дніпропетровщини за  два третіх місця на чемпіонаті світу з греко-римської та вільної боротьби серед ветеранів 2017 року, Пащенко Олександр – за активну участь у розвитку спортивної боротьби серед ветеранів Дніпропетровщини, В’ялий Володимир – за волю до перемоги, Зубченко Володимир з м. Луганськ – за спортивне довголіття, Циунчик Ігор – за підтримку і сприяння  розвитку спортивної боротьби серед ветеранів України, Васильєв Костянтин – головний суддя змагань – за якісне проведення чемпіонату України з греко-римської і вільної боротьби серед ветеранів 2018 року.

За традицією підсумки змагань проводилися за дружною вечеряю за участю всіх учасників чемпіонату.

Всі учасники чемпіонату України з вільної та греко-римської боротьби дякують Міністерству молоді та спорту України, Асоціації ветеранів спорту України, Асоціації спортивної боротьби України, Федерації греко-римської боротьби України, особисто Циунчику Ігорю,  Манучаряну Георгію за фінансову, організаційну та технічну допомогу в проведенні чемпіонату України з вільної та греко-римської боротьби серед ветеранів 2018 року.

Відповідальний за розвиток спортивної боротьби серед ветеранів України, заслужений тренер України, доктор педагогічних наук

Сослан Адирхаєв

 

 

Опубліковано у боротьба. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s