Свій ювійлей у жовтні святкують

ПОХИЛЬ Василь Никифорович – 75-річчя. Народився 01.10.1943 року.

Похиль Василь Никифорович понад 40 років пропрацював в спорті на керівних посадах. Пройшов шлях від старшого тренера до заступника начальника управління літніх олімпійських видів спорту, начальника відділу масових видів спорту та єдиноборств Державного Комітету молодіжної політики, спорту і туризму України.

За час його керівництва та за безпосередньою участю створена ефективна система виховання і підготовки українських спортсменів високого класу з масових видів спорту, які на Олімпійських іграх 1996 р. здобули 15 медалей (7 золотих), на Олімпійських іграх 2000р.- 13 медалей із 23, що здобула Україна.

З 2005 по 2008 рр..  працював на посаді виконавчого директора Федерації боксу України. За час роботи в Федерації проявив себе, як талановитий організатор, висококваліфікований керівник.

ТУПОТА Олександр Михайлович – 80-річчя. Народився 26.10.1938 року.

Тупота О.М. розпочав свою трудову діяльність після закінчення Київського танкового училища офіцером бронетанкових військ, виконував інтернаціональний обов’язок в Анголі радником.

Після закінчення Київського державного інституту фізичної культури більше 10 років  працював на посаді заступника начальника кафедри фізичної підготовки і спорту загально-командного військового училища.

З 1972 по 1981 рік очолював  кафедру фізичної підготовки і спорту Київського зенітно-ракетного училища. За сприяння Тупоти О.М. спортсмени училища були кращими у Київському військовому Окрузі. Спортсмени училищ ставали чемпіонами та призерами Збройних Сил, Європи, світу, Олімпійських ігор. Прізвища Сауніна, Кулешова, Гусова, Татаркина, Столярової та багатьох інших золотими літерами внесені в історію олімпійського руху нашої держави. Він має військове звання – полковник у відставці.

Перший президент Федерації самбо України.

Понад 20 років Тупопа О.М. очолював Київський навчально- тренувальний каток ”Крижинка”. Завдяки наполегливості, відданості справі, великим організаторським здібностям, власному авторитету Тупоти О.М. ”Крижинка” стала сучасною спортивною спорудою, на якій проводили заняття дві дитячі спортивні школи фігурного катання на ковзанах та одна школа хоккею з шайбою.

Вихованці вищезазначених дитячих спортивних закладів: Дмитренко, Плюта, Савченко, Морозов, Христич, Годинюк, Сидоров і багато інших  неодноразово ставала чемпіонами і призерами міжнародних спортивних змагань найвищого рангу.

За успіхи на службі і роботі Тупота О.М. нагороджений урядовими нагородами, протягом багатьох років бере активну участь у пропаганді фізичної культури і спорту, ветеранського та олімпійського руху, пропагує здоровий спосіб життя, сприяє патріотичному та фізичному вихованню молоді. Приймає активну участь у організації і проведення патріотичних заходів та семінарів, які проводить АВСУ та НОК України.

Асоціація ветеранів спорту України вітає Вас з ювілеєм!

Бажаємо миру й добра, міцного здоров”я і бадьорого настрою, сімейного благополуччя, затишку й тепла, людської шани й поваги, здійснення омріяних планів і задумів, успіхів в усіх добрих справах і починаннях!

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s