Бузувірам – 25

Нещодавно свій 25-й День народження відзначив клуб прихильників бадмінтону СОК «Бузувіри». Він був  створений у далекому 1993 році Володимиром Паніним, першопрохідцем львівського бадмінтону, для згуртування фанатів цього виду спорту в клуб ветеранів. Першим президентом клубу був великий прихильник  бадмінтону мер Львова Василь Шпіцер, який і допоміг у створенні і оформленні СОКу «Бузувіри».  На початках  до клубу входило  не більше 10 осіб, і приймали до нього лише тих, кому за 40. Але роки йшли, і клуб розростався.  Дуже вдалим виявився тандем керівництва клубу Президент В’ячеслав  Афонін – віце-президент Віктор  Погорілий.  Вони піднесли діяльність клубу на новий рівень – згуртували колектив, створили та провели безліч цікавих змагань та інших заходів для  популяризаціі  бадмінтону серед ветеранів спорту та молоді.

За їхнього кермування Клуб любителів бадмінтону, створений купкою колишніх спортсменів з метою збереження здорового способу життя і спортивного довголіття, з роками перетворився на велику дружню родину ентузіастів, які шанують і бережуть традиції Клубу.

Вступають у Клуб урочисто, під час церемонії посвячення у члени Клубу новоспеченому «бузувіру» (що означає «ентузіаст, бешкетник, запеклий фанат») старійшини вручають «Гуцульську сокиру» і значок спортивного клубу «Бузувіри».  Досягнувши 50-річчя, член Клубу згідно Указу Вищої Гетьманської Ради стає «Гетьманом» і одержує «Булаву» та пам’ятну медаль «За чоловічу доблесть». На 60-річчя дарується «Іменна зброя» та «Іменна ювілейна медаль». На 70 років ювіляр одержує відзнаку «Інсигнія» (нагрудний медальйон) та Пам’ятну медаль.   У 80 років ювіляр нагороджується відзнакою «Орден Підвіски» та Пам’ятною медаллю.

Спортсмени Клубу вправно тренуються та беруть участь у Всеукраїнських змаганнях ветеранів, вони   гідно представляють честь клубу «Бузувіри», підтримуючи його славні традиції.

З 2010 року за ініціативою проректора «Львівської Політехніки» Юрія Рашкевича, який є активним членом клубу, проводяться міжнародні  турніри з бадмінтону «Кубок Галичини» у м. Львові.

Добрі і жартівливі під час веселих святкувань, бузувіри запекло змагаються на ігрових кортах, підтримуючи високий професійний рівень і невтомно відточуючи майстерність. Накалу турнірів можуть позаздрити і олімпійські трибуни – тут вирують справжні пристрасті і жага до перемоги!

І до змагань, і до святкувань бузувіри підходять з гумором і креативом. Крім традиційних змагань, присвячених ювілейним датам і іншим серйозним нагодам, Клуб проводить суто «бузувірські» аутентичні турніри: «Травневі хрущі», «Мартівські коти», «Веселі шістки», «П‘яний волан» та інші. Ось тут після змагань і стане у нагоді фірмовий напій «Святкова Бузувірка», рецепт якого, звичайно, тримається у великому секреті.

Особливого значенння старійшини клубу надають Новорічному турніру. Почати новий рік вони воліють з ракеткою в руці, щоб насолоджуватись бадмінтоном весь наступний сезон. А після змагань всі спортсмени отримують новорічні подарунки.

Не зважаючи на роки, бузувіри вміють і посвяткувати, і побешкетувати!
Захоплюючий спорт, оптимізм, активний спосіб життя і веселі посиденьки у колі друзів – клуб «Бузувіри» надає приклад, як жити в радість і насолоджуватись життям у повній мірі.

Клуб «Бузувіри» радо запрошує до тренувань молодь та людей старшого віку, особливо чекаємо тих, хто завершив професійну спортивну кар’єру і шукає шляхів для продовження активного спортивного довголіття.

Від щирого серця вітаємо бузувірів із ювілеєм, бажаємо Клубу подальшого процвітання та зміцнення, а членам Клубу і поважним засновникам – здоров`я, сили, наснаги, щастя і благополуччя на довгі роки!

Автор статті Оксана Волтер

Опубліковано у бадмінтон. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s