Волейбол. Іван Скрябін знов збирав ветеранів.

З 26 по 28 жовтня у м. Берегове пройшов IV міжнародний турнір з волейболу серед ветеранів, присвячений першому майстру спорту на Закарпатті Івану Івановичу Скрябіну.  У турнірі прийняли участь 16 команд з різних міст України та Словаччини.

На параді відкриття учасників турніру привітали: І.І. Скрябін, заступник голови Національного олімпійського комітету Закарпатської області Молнер М.В., олімпійський чемпіон, перший віце-президент АВВУ Іванов В.Т.  Голова Закарпатського осередку ветеранів волейболу, почесний ветеран волейболу України Ірина Сущенко від присутніх, привітала учасника турніру, тренера з волейболу зі Сваляви В.Ф. Скукіса з 60-річчям і за плідну багаторічну роботу з виховання волейбольної молоді від ФВУ, АВСУ та АВВУ вручила йому нагороди. Володимир Іванов за вклад у розвиток ветеранського спорту від АВСУ вручив ювіляру стильну спортивну сумку,  а Івану Івановичу Скрябіну  від ветеранів волейболу  – матеріальну допомогу на лікування і оздоровлення. Завдяки музичному оформленню, яке організувала Берегівська держадміністрація, парад відкриття став одним з пам’ятних подій турніру.             По завершенню турніру місця розподілились наступним чином: ЖІНКИ 50+ 1.     «Аеропорт Київ» 2.     Кошице (Словаччина)3.     «Галичанка» (Львів)4.     «Світанок» (Львів)5.     «Сакура» (Ужгород)ЧОЛОВІКИ 50+ 1.     «Сокіл» (Ужгород)2.     «Галичина» (Чернівці)3.     «Ельдорадо» (Чернівці)4.     Ужгород 5.     Кошице (Словаччина) ЧОЛОВІКИ 60+       1.     «Закарпаття» (Ужгород)2.     «Кадет» (Київ)3.     Сторожинець (Чернівецька обл.)4.     Ужгород  Іван Іванович Скрябін особисто вручав нагороди всім призерам турніру у ігровому залі оздоровчо-спортивної бази «Закарпаття». Під час турніру з днем народження приймала теплі вітання від друзів почесний ветеран волейболу України Анжела Аріч (Чернівці). Учасники висловлювали подяку суддям турніру Василю Хуторному, Петру Раца за їх роботу, а також керівництву ВФСТ «Колос» АПК України і Берегівської оздоровчо-спортиної бази «Закарпаття» за можливість безкоштовного користування термальним басейном.

На завершення учасники і гості турніру відвідали ресторан «Золота пава», що зберігає аристократичний дух довоєнного Закарпаття,  де змогли поспілкуватись і насолодитись розкішними інтер’єрами.

 Учасник турніру – Федір Черемісін

Опубліковано у волейбол. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s