Ветеранський Кубок пам’яті Медведєва

Як завжди, в лютому у місті Дніпрі пройшов традиційний Кубок пам’яті ЗТУ Медведєва К.Р. серед команд ветеранів баскетболу. Одночасно було розіграна відкрита першість Дніпра. Ігри пройшли в затишному спортзалі СДЮШОР N5 у двох вікових категоріях – 55+ і 65+.

Категорія 65+

У цій віковій категорії несподіванок не сталося. Більш знаменита команда BIG GAME, під керівництвом МСМК Коробкова Володимира, посіла перше місце.

Срібло дісталося команді Шахтар з Павлограда – капітан команди Віктор Гайдук.

Tретє місце – команда   Гірник  (Кривий Ріг).

Категорія 55+

У цій віковій категорії сталася справжня сенсація!

Вперше виступала на цих змаганнях команда Локомотив  (Синельникове) під керівництвом капітана Барлет Юрія, по черзі перемігши в баскетбольному трилері ДнепроБаскет 82:81, а потім сильну команду Кривбас-Ветеран (капітан Віктор Якубовський) 52: 46, стала володарем кубка ЗТУ Медведєва К.Р. і чемпіоном Дніпра!

Наші гості з Олександрії, програвши криворіжцям в перший день, в грі за третє місце впевнено виграли у команди ДнепроБаскет 73:58. Вперше за тридцять років (з 1998року) розіграшів Кубка Медведєва К.Р. дніпряни не вийшли навіть в призери.

Не дивлячись на всі зусилля Ігоря Скрябіна, Сергія Безденежного, Олександра Евсеєвічева, командної гри у господарів не вийшло. Відсутність концентрації  гри в захисті, нескінченні розмови на майданчику – загальний підсумок – останнє місце.

Будемо сподіватися, що гравці ДнепроБаскет, зуміють зробити правильні висновки, адже баскетбольний сезон 2019 року тільки розпочався.

Всі призери та кращі гравці команд нагороджені грамотами та цінними подарунками, а найкращим  гравцем визнано гравця команди переможниців – Смиків В’ячеслава.

Турнір за відгуками учасників, пройшов на хорошому рівні, спасибі всім, хто сприяв  святу ветеранського баскетболу на березі Дніпра.