Відзначення дня пам’яті та примирення і Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Прес центр Асоціації ветеранів спорту України повідомляємо, що 7 травня 2019 року у конференц залі №1 Міжнародного виставкового центра в місті Києві відбулися урочисті збори ветеранів війни та спорту, присвячені вшануванню подвигу Українського народу у боротьбі за свободу, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, належного відзначення у 2019 році Дня перемоги та примирення і 75-ї річниці вигнання нацистів з України.

Патріотичний захід проводився Асоціацією ветеранів спорту України спільно з Національним олімпійським комітетом  України  за сприяння Міністерства молоді та спорту України.

Участь в урочистих зборах взяли учасники Другої світової війни, провідні ветерани спорту (діти війни), чемпіони та призери  Олімпійських ігор, світу, Європи, України, та видатні організатори, тренери та фахівці сфери фізичної культури України, всього близько 70 осіб.

Серед запрошених були такі визначні ветерани, як:

– учасник бойових дій на Чорному та Балтійського морях, майстер спорту з легкої атлетики, екс-заступник директора республіканської школи вищої спортивної майстерності, капітан I рангу у відставці- Уткін Олександр Якович (92 роки);

– Василевська Тамара Павлівна – військовослужбовець штабу частин Карельського та Прибалтійського фронтів, почесний працівник фізичної культури та спорту;

– Константінов Володимир Опанасович – заслужений спортивний режисер, почесний працівник фізичної культури та спорту (90 років);

– Ковган В’ячеслав Опанасович – заслужений тренер України, кандидат медичних наук, майстер спорту (89 років);

– Столярова Ніна Олександрівна – заслужений майстер спорту, багаторазова чемпіонка світу та Європи з кульової стрільби (85 років);

– Пушкін Іван Олексійович – багаторазовий чемпіон світу та Європи серед ветеранів з легкої атлетики, полковник у відставці (89 років);

– Мизіков Леонід Борисович – заслужений тренер України зі спортивної гімнастики, ветеран війни (89 років).

Участь у патріотичному заході взяли понад 60 дітей війни, серед яких:

Олександр Шапаренко дворазовий олімпійський чемпіон (веслування на байдарках); олімпійські чемпіони: Григорій Крісс (фехтування); Юрій Стеценко (веслування на байдарка); Віталій Дирдира (вітрильний спорт); Володимир Іванов (волейтбол), учасниця олімпійських ігор Людмила Радченко та багато інших.

 

 

Від імені учасників урочистих зборів представники ветерані та спорту Уткін О.Я., Радченко Л.М., та Усенко А.П. поклали корзину квітів до могили Невідомому солдату у Парку Слави міста Києва.

Привітальним словом збори відкрив президент АВСУ Віктор Ткаченко. Пам’ять усіх загиблих у роки Другої світової війни вшанували хвилиною мовчання.

 

 

 

Від імені Національного олімпійського комітету України учасників урочистих зборів привітав дворазовий олімпійський чемпіон, віце-президент НОК України Валерій Борзов.

З вітальним словом та привітанням від імені Міністра молоді та спорту України Жданова І.О., виступив директор департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Мінмолодьспорту Матвій Бідний.

Усім учасникам заході були вручені святкові подарунки НОК України.

 

Від імені АВСУ Віктор Ткаченко, ще раз поздоровив ветеранів війни та вручив їм матеріальну допомогу.

Учасники патріотичного заходу взяли активну участь у виступах та спогадах минулих буремних років Другої світової війни,  Дня пам’яті і вічної слави загиблим героям.

За сприянням АВСУ та НОК України для учасників урочистих зборів було організовано святковий обід.

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s