Влучні кидки ветеранів

З 1 по 6 червня 2019 року в м. Сєвєродонецьку, Луганської області були проведені змагання VIII літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки з городків, в яких приймали участь представники областей: Луганської, Полтавської, Донецької, Львівської, Закарпатської, Вінницької, Кіровоградської областей та м.Києва.

В особистих змаганнях у віковій групі 60-64 роки перше місце посів Валентович Валентин з м. Лисичанська з результатом 95 биток на 60 фігур, друге –  Євтушенко Володимир м. Київ , трете – Бондарь Василь з Вінницької області.

У віковій групі 65-69 років першим був МС Мельник Микола з м. Сєверодонецьк з результатом 104 битки на 60 фігур, другим – МС Подоляк Богдан з м. Червоноград, Львівської області, третім – МС Колосов Валерій з м. Києва.

У віковій групі 70-74 роки рівних не було МС Левченку Миколі  з м. Сєверодонецьк Луганської області з результатом 108 биток на 60 іфгур , на другому  місці – МС Попов Василь з м. Кременчук, Полтавської області і третім був Грачов Павло з м.Маріуполь, Донецької області.

Впевнену перемогу з результатом 104 битки на 60 фігур здобув 81 річний МС Соловйов Володимир з м. Полтави, Полтавської області у найстаршій віковій групі 75 років і старші, другу сходинку посів Мангуш Валентин з м. Сєвєродонецька, Луганської області, на третю сходинку піднявся Пантюхін Юрій із м. Стрій, Львівської області.

У командних змаганнях серед областей першої групи перемогу здобула команда м.Києва , на другому місці команда Львівської області, на третьому Луганської області  і на четвертому команда Донецької області.

В другій групі областей на першому місці Полтавська область, на другому Вінницька. А в третій групі на першому Закарпатська область, на другому Кіровоградська.

У змаганнях прийняли участь:Один заслужений майстер спорту, 19 майстрів спорту, один кандидат в майстри спорту, 2 спортсмени першого розряду, 5 другого та 3 третього розрядів.

Бажаємо всім учасникам змагань здоров’я, спортивного довголіття та нових успіхів у городковому спорті!!!

Севрюк М.П. заслужений тренер України м.Кременчук

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s