Чернігівщина підпримала героїко-патріотичний захід для ветеранів “Память”

30 травня 2019 року було проведено засідання Виконкому Асоціації ветеранів спорту Чернігівської області, на якому було прийнято рішення про створення організаційного комітету по проведенню Всеукраїнського героїко­-патріотичного заходу «Пам’ять» в Чернігівській області.

08 червня 2019 року в Центральному парку культури та відпочинку було проведено Всеукраїнський героїко-патріотичний захід «Пам’ять» в Чернігівській області з легкоатлетичного кросу серед чоловіків та жінок – ветеранів спорту. В заході взяли участь понад 70 чоловіків та жінок -ветеранів.

Перші місця зайняли відповідно віковим групам чоловіки: Закружний Денис, Дериземля Андрій (Заслужений майстер спорту з біатлону), Куліч Валерій (голова Відділення НОК України в Чернігівській області), Магеррамов Володимир (директор Чернігівської обласної щколи вищої спортивної майстерності з ігрових видів спорту).

Серед жінок перемогу здобули: Бориско Юлія (майстер спорту України з художньої гімнастики), Лемеш Ніна (Заслужений майстер спорту з біатлону), Лагункова Наталія (майстер спорту СРСР з легкої атлетики).

Переможці та призери заходу були нагороджені грамотами, медалями та сувенірами. Змагання відбулися на високому організаційному рівні і висвітлені в засобах масової інформації Чернігівської області.

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

1 Response to Чернігівщина підпримала героїко-патріотичний захід для ветеранів “Память”

  1. Анатолий Анатодий коментує:

    А ПОЧЕМУ НЕ УЧАСТВОВАЛ ЗНАМЕНИТЫЙ ВЕТЕРАН ПЕТРО ЛОБАС ?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s